900 - 960 EUR

Skladník

PRETOLOG s.r.o.

Miesto práce
P. O. Hviezdoslava 8194/85, 010 01 Žilina
Termín nástupu
1.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem a vydaj potravinárskych výrobkov, tovaru, materiálu MTZ,
- ručná manipulácia,
- obsluha skladových mechanizovaných prostriedkov (VZV, NZV),
- práca so skenerom,
- správne uskladnenie, vedenie evidencie
- práca na 2 zmeny (6:00 - 14:30, 13:30 - 22:00)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624,- €; s prémiami a príplatkami od 900,- €

- základná zložka mzdy 624,- € + s príplatkami a prémiami od 900,- €
- víkendy a sviatky voľné
- zamestnanecké zľavy na výrobky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- práca na pracovnú zmluvu, v prípade spokojnosti práca na dobu neurčitú

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- platný preukaz VZV
- prax s VZV (w1) aspoň 1 rok

PRETOLOG s.r.o. patrí medzi významné slovenské distribučno-logistické spoločnosti na distribúciu potravín.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

M. Rázusa 5
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3709927   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624,- €; s prémiami a príplatkami od 900,- €