Operátor výrobných liniek

PRETO Ryba, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova, Žilina
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 170 EUR/mesiac1170,- € hrubá mesačná mzda s prémiami (základná mesačná mzda 862€) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nastavovanie výrobných liniek
-obsluha a sledovanie chodu automatizovaných výrobných liniek
-priebežná kontrola kvality výroby
-riešenie porúch výrobných liniek
-drobná údržba strojov
-manipulácia so surovinou, polotovarmi a materiálom
-súčinnosť na výrobných činnostiach
-zodpovednosť za kvalitu vyrábaných polotovarov, výrobkov
-zodpovednosť za plnenie plánov výroby
-vedenie záznamov
-čistenie strojov a zariadení, hygiena a sanitácia pracoviska

-dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná)
-voľné víkendy a sviatky
-zamestnanecké zľavy na výrobky
-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
-príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
-vianočný a veľkonočný balíček
-práca na pracovnú zmluvu
-stabilné a dlhodobé zamestnanie

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- skúsenosti v potravinárskej výrobe - výhoda
- potravinárske alebo technické vzdelanie - výhoda
- zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť

PRETO Ryba je novovytvorená dcérska spoločnosť Ryba Žilina, ktorá je jej 100-percentným vlastníkom. Je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku s najstarším nepretržite fungujúcim podnikom na spracovanie rýb fungujúcim v Žiline od roku 1924.
Spoločnosť PRETO Ryba vyrába rybacie a lahôdkové špeciality vo svojom závode v Žiline. Výhradným odberateľom spoločnosti PRETO Ryba je Ryba Žilina, ktorá zabezpečuje odbyt jej výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4244192  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac