Špecialista riadenia kvality výrobkov a systémov manažérstva kvality

PRETO Ryba, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova, Žilina
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200€ základná mesačná mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-udržiavanie systému bezpečnosti a kvality v zmysle noriem ISO 9001 a BRC na všetkých prevádzkach
-zodpovednosť za dokumentáciu systému manažérstva kvality a bezpečnosti potravín (SMKBP) vrátane plánov analýzy rizík a rozhodujúcich kontrolných bodov
-vykonávanie interných auditov, vstupných školení SMKBP
-spolupráca s externými organizáciami vo veciach bezpečnosti a kvality potravín
-zodpovednosť za kontroly RVPS a RÚVZ, príprava dokumentácie
-príprava dokumentácie k schvaľovaniu prevádzok, komunikácia s kontrolnými orgánmi
-zodpovednosť za priebeh auditov (dodávateľské, akreditovanou spoločnosťou)
-vykonávanie inšpekcií prevádzok (kontrola záznamov, dodržiavania hygieny, sanitácie, pracovných postupov)
-evidencia a vyhodnocovanie nápravných a preventívnych opatrení
-správa obalov – kontrola a schvaľovanie textov etikiet (obchodný tovar a výrobky)
-riešenie podnetov a sťažností, vyhodnotenia
-podávanie informácií vedeniu spoločnosti o pôsobení systému bezpečnosti a kvality

- zamestnanecké zľavy na výrobky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-orientácia v norme ISO, BRC, HACCP
-skúsenosti v potravinárskom priemysle - výhodou
-schopnosť prinášať a implementovať nové nápady, inovácie
-zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť

PRETO Ryba je novovytvorená dcérska spoločnosť Ryba Žilina, ktorá je jej 100-percentným vlastníkom. Je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku s najstarším nepretržite fungujúcim podnikom na spracovanie rýb fungujúcim v Žiline od roku 1924.
Spoločnosť PRETO Ryba vyrába rybacie a lahôdkové špeciality vo svojom závode v Žiline. Výhradným odberateľom spoločnosti PRETO Ryba je Ryba Žilina, ktorá zabezpečuje odbyt jej výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4033449  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac