Robotník v potravinárskej výrobe

PRETO Ryba, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova, Žilina
Termín nástupu
ihneď/dohodou
745 EUR/mesiac745€ základná mesačná mzda + prémie do 30% + dochádzkový bonus do 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulácia s komponentami do šalátov, výrobkami, obalmi, materiálom
-príprava suroviny do výroby (rozmrazovanie, váženie, miešanie, ...)
-obsluha technologických zariadení, výrobných liniek
-dodržiavanie technologických postupov, dodržiavanie receptúr
-čistenie a dezinfekcia pracovných pomôcok a zariadení, sanitácia pracoviska
-fyzicky náročná práca

- jednozmenná/dvojzmenná prevádzka
- voľné víkendy a sviatky
- zabezpečená doprava/príspevok na dopravu
- zamestnanecké zľavy na výrobky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- práca na pracovnú zmluvu

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
osvedčenie pre prácu s potravinami – výhodou
prax v potravinárskej výrobe - výhodou
zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť

PRETO Ryba je novovytvorená dcérska spoločnosť Ryba Žilina, ktorá je jej 100-percentným vlastníkom. Je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku s najstarším nepretržite fungujúcim podnikom na spracovanie rýb fungujúcim v Žiline od roku 1924.
Spoločnosť PRETO Ryba vyrába rybacie a lahôdkové špeciality vo svojom závode v Žiline. Výhradným odberateľom spoločnosti PRETO Ryba je Ryba Žilina, ktorá zabezpečuje odbyt jej výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3955187  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 745 EUR/mesiac