Pracovník v potrav. výrobe

PRETO Ryba, s.r.o.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy 3,- € / hod., mzda s prémiami až do 800,- € (v hrubom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizácia finálnych výrobkov podľa výrobných plánov
- dodržiavanie hygienických zásad a pohyb pracovníkov po prevádzke
- dodržiavanie zásad a technologických postupov HACCP a BOZP
- dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny na pracovisku
- hospodárne zaobchádzanie so zvereným hmotným majetkom spoločnosti
- obsluha technologických zariadení
- zodpovednosť za kontrolu stavu na pridelenom pracovisku
- plniť úlohy dané nadriadeným

- základná mesačná mzda: 3,- € / hod. + prémie (1% -100%), mzda s prémiami až do 800,- € (v hrubom)
- nepracuje sa počas víkendov a sviatkov
- zamestnanecké zľavy na výrobky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- práca na pracovnú zmluvu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť zabezpečuje výrobu rybích špecialít vo svojom závode v Žiline a lahôdkových špecialít v Častkovciach. Je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku. PRETO Ryba, s.r.o. je dcérska spoločnosť spoločnosti Ryba Žilina, spol. s r.o..

Hviezdoslavova 5
010 01 Žilina
ID: 3467291   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 3,- € / hod., mzda s prémiami až do 800,- € (v hrubom)