Koordinátor jazykových kurzů

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.

Místo práce
Na Příkopě, Staré Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace s klienty z řad firem
- organizace a koordinace jazykových kurzů ve firmách
- veškerá administrativní činnost spojená s logistikou kurzů
- péče o stávající zákazníky, kontrola spokojenosti s poskytovanými službami
- přijímání zakázek a komunikace s potenciálními zákazníky
- zpracování standardních obchodních nabídek
- spolupráce s ostatními odděleními jazykové školy
- komunikace s lektory ohledně výuky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu
- Prostředí moderní, úspěšné a stabilní firmy
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- Prostor pro vlastní iniciativu
- Motivující finanční ohodnocení - fixní plat + zajímavý systém provizních odměn
- Benefity: stravenky, příspěvek na jazykový kurz, mobilní telefon, dotovaná Multisport karta
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŚ vzdělání s maturitou
- Dobré počítačové znalosti
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- Spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Překlady, tlumočení, výuka jazyků
ID: 3695400  Dátum zverejnenia: 26.6.2019