Dlhodobá práca pre elektrikárov s hradeným ubytovaním v okolí Stuttgartu

PRESTIGE WORK s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
08.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2800€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v Nemecku hľadáme s nástupom každý týždeň
-stavebných elektrikárov
-priemyselných elektrikárov na elektroinštaláciu nových budov a firiem
-elektrikárov na výrobu technologických rozvádzačov

Práca na hlavný pracovný pomer
Mesačná mzda: 2400 - 2600€ netto
500€ nástupný bonus pri prestupe
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Vyžaduje sa znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni A2/B1

Popis pracovnej pozície:
• čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
• osadenie káblov
• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel
• núdzové svietidlá, protipožiarne systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie elektrických rozvodných skríň

Požiadavky – kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo
elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto, pri dvojici stačí ak vlastní jedna osoba

Ponuka – spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
• mesačná mzda 2400€ - 2600€ netto
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
• týždenné zálohy
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
• rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku
• ročne hradená pracovná odev do 150€
- ročne hradené náradie do 150€
• možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom
• veľmi dobrá podpora od nášho tímu

• POZOR! Ako pomoc pri rozhodovaní Vám ponúkneme 500 €-vú prémiu k prvej
výplate- ak ste už zamestnaný v Nemecku alebo v Rakúsku, a uvažujete
o zmenu zamestnania.

Informácie o výberovom konaní

Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite profesionálny životopis v nemeckom jazyku na mail: info@prestigework.eu
tel: +421950 654 464

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameraná na elektroinštalačné práce, ktorá patrí medzi TOP 10 firiem v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• samostatná práca
• spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej spolupráce

Spoločnosť PrestigeWork s.r.o bola založená v roku 2015 a vdaka našej zodpovednosti a spoľahlivosti dnes patrí medzi významných pracovno personálnych agentúr na území Sloveska,Ćeska,Maďarska a Poľska. Špecializujeme sa na vyhľadávanie voľných pracovných miest prioritne na nemeckom a rakúskom trhu práce.

Dôvody, prečo si vybrať práve nás:
* Hľadáme ľuďom prácu zadarmo.
* Ponúkame množstvo rôznych pozícií.
* Poznáme svoj región, jeho možnosti a limitácie.
* Pravidelne navštevujeme firmy, poznáme zamestnávateľov, pracovné prostredie a prácu samotnú.

Adresa spoločnosti

Prestige work s.r.o
Ul. K. Thalyho 52/13
94501 Komárno

Kontakt

ID: 3281913   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2800€/mesiac