Práca pre 2-3 členné skupiny elektrikárov v Nemecku, netto mzda: 2200€

PRESTIGE WORK s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
18.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2700€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v Nemecku hľadáme s nástupom každý týždeň
-stavebných elektrikárov
-priemyselných elektrikárov na elektroinštaláciu nových budov a firiem
-elektrikárov na výrobu technologických rozvádzačov

Práca na hlavný pracovný pomer
Mesačná mzda: 2200€ netto
500€ nástupný bonus pri prestupe
Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
Vyžaduje sa znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni A2/B1

Popis pracovnej pozície:
• čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
• osadenie káblov
• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel
• núdzové svietidlá, protipožiarne systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie elektrických rozvodných skríň

Požiadavky – kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo
elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto, pri dvojici stačí ak vlastní jedna osoba

Ponuka – spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
• mesačná mzda 2400€ - 2600€ netto
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
• týždenné zálohy
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
• rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku
• ročne hradená pracovná odev do 150€
- ročne hradené náradie do 150€
• možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávateľom
• veľmi dobrá podpora od nášho tímu

• POZOR! Ako pomoc pri rozhodovaní Vám ponúkneme 500 €-vú prémiu k prvej
výplate- ak ste už zamestnaný v Nemecku alebo v Rakúsku, a uvažujete
o zmenu zamestnania.

Informácie o výberovom konaní

Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite profesionálny životopis v nemeckom jazyku na mail: info@prestigework.eu
tel: +421950 654 464

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameraná na elektroinštalačné práce, ktorá patrí medzi TOP 10 firiem v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• samostatná práca
• spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej spolupráce

Spoločnosť PrestigeWork s.r.o bola založená v roku 2015 a vdaka našej zodpovednosti a spoľahlivosti dnes patrí medzi významných pracovno personálnych agentúr na území Sloveska,Ćeska,Maďarska a Poľska. Špecializujeme sa na vyhľadávanie voľných pracovných miest prioritne na nemeckom a rakúskom trhu práce.

Dôvody, prečo si vybrať práve nás:
* Hľadáme ľuďom prácu zadarmo.
* Ponúkame množstvo rôznych pozícií.
* Poznáme svoj región, jeho možnosti a limitácie.
* Pravidelne navštevujeme firmy, poznáme zamestnávateľov, pracovné prostredie a prácu samotnú.

Adresa spoločnosti

Prestige work s.r.o
Ul. K. Thalyho 52/13
94501 Komárno
ID: 3281913   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2700€/mesiac