Zodpovedný farmaceut BENU Lekáreň

PRESTIGE STONE s.r.o.

Miesto práce
Páričkova, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej prevádzky BENU lekárne hľadáme novú zodpovedný vedúcu
Náplň práce:
- Riadiť plynulosť prevádzky
- Zodpovedať za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti
- Koordinovať a zabezpečovať informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach
- Tvoriť prehľady o nových liekoch
- Vypracovávať plán školení pre zamestnancov lekárne
- Organizovať, riadiť a kontrolovať hospodárenie s liekmi
- Organizovať a riadiť administratívne a ekonomické činnosti

- celoročná zubná starostlivosť zdarma (v rámci našej skupiny)
- podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy a iné)
- príspevok na poplatky v komorách 100%
- zvýhodnený nákup v Benu
- Multisport Pass

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Obchodná spoločnosť, veľkoobchod, development, strojárska spoločnosť v oblasti rezania materiálov laserom a 3D vodným lúčom.
Veľko a malo obchod s prírodným mramorom a exkluzívnymi prírodnými kameňmi pre pre luxusne interiérové projekty
ID: 4074698  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac