Szakács

PRESTIGE M s.r.o.

A munkavégzés helye
Dunajské nábrežie 1152, Komárom
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
megegyezés szerint
Bérfeltételek (bruttó)
1 280 EUR/hónap

A Duna - part mentén, különleges környezetben, kellemes hangulatú és fekvésű éttermünkbe szakácsot keresünk. A szakmai felkészültség mellett értékeljük az ösztönzött hozzáállást, a csapatjátékos sajátosságokat és az őszinte, vidám habitust.
Ami bennünket jellemez:
jókedvű, mosolygós társaság
barátságos hangulat
kellemes környezet, meghitt közeg
pozitív perspektíva, lendületes gondolkodás

Egyéb béren kívüli juttatások

szakmai továbbképzések lehetősége
liberális munkakörnyezet
problémamegoldó vezetői támogatás
bérjuttatás nettó 900 Eur
étkezési hozzájárulás konyhánk finomságaiból, kávé, tea és nyári koktél válogatásunk bárunk kínálatából

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Magyar nyelv - Középszint (B2) vagy Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Aminek örülünk:
fiatal, pörgős személyiségnek
kreatív ötleteknek
frappáns kezdeményezéseknek
empatikus és segítőkész hozzáállásnak

A Prestige étterem és kávézó elegáns környezetben, hatalmas, Dunára néző terasszal várja vendégeit a szlovákiai Komárnóban. Nálunk az ínyencek és a hagyományos ételek kedvelői is megtalálhatják a számukra legínycsiklandóbb ételeket és italokat. Az étteremünk a legmodernebb konyhai eszközökkel van felszerelve, mely garancia a kiváló minőségre. Barátságos kiszolgálással, kiváló hangulattal, exklúzív környezetben és kedvező árakkal várjuk kedves vendégeinket Komárom legszebb éttermében.
ID: 3937210  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/hónap