Stolár / Tesár

PRESTIGE – Dreams of wood s.r.o.

Miesto práce
Kamenica, 610, 08271 Kamenica, Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a následná montáž dubových stavieb. Napríklad altánky, prístrešky a pod. Montáž kuchynských liniek, vstavaný nábytok na mieru a pod. Práca aj na strechách.

Zabezpečené a hradené ubytovanie v Belgicku.
Možnosť nastavenia turnusov podľa potreby.
Fakturácia každé 2 týždne . Splatnosť 2 týždne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Hlavnou prioritou je samostatnosť pri práci.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou nábytku v interiéroch a exteriéroch. V Belgicku sa venujeme aj dubovým stavbám a slameným strechám. Sme firma zámerná na prácu s drevom a všetko čo vyrábame je presné šité na mieru pre klienta. WEB : www.dreamsofwood.eu

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRESTIGE - Dreams of wood s.r.o.
Kamenica, 610
08271 Kamenica
ID: 3305204   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou