Logo PRESSPOINT / (HANDYMAN s.r.o.)

Asistent/-ka predaja, predavač/-ka v PRESSPOINTe

PRESSPOINT / (HANDYMAN s.r.o.)

Miesto práce
PRESSPOINT NC HRON, Dudvážska, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ASAP (dohodou - čo najskôr)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacCelková mzda 1200€ - 1400€ Celková mzda = základná mzda 900€ + príplatky za prácu cez víkendy + osobné ohodnotenie za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu v predajni s tlačou a tabakovými výrobkami v obchodnom centre v Bratislave - Podunajské Biskupice - NC HRON na Dudvážskej ulici.

Vaša naplň práce bude pozostávať z nasledujúcich úloh:

1. ️Poskytovať poradenstvo a obsluhu zákazníkov.
2. Pracovať s tovarom - prijímať, vydávať, dopĺňať a triediť ho.
3. Obsluhovať registračnú pokladňu.
4. Udržiavať poriadok v predajni.
5. Riešiť zákaznícke reklamácie.
6. Obsluhovať terminál TIPOS.
7. Pracovať s našim interným systémom účtovania.

Naša spoločnosť si zakladá na poskytovaní skvelých výhod a benefitov pre našich zamestnancov. Tu sú niektoré z nich:

1. Práca vo finančne stabilnej spoločnosti: Sme uznávaná a stabilná firma, čo zaručuje dlhodobú istotu a perspektívu vo svojom odvetví.
2. Včasná a celá výplata mzdy: Každý mesiac sa môžete spoľahnúť na to, že vaša mzda bude vyplatená načas a bez akýchkoľvek meškaní.
3. Samozrejmosťou sú príplatky za nadčasy a víkendovú prácu: Oceňujeme vaše úsilie a oddanosť, preto ponúkame špeciálne príplatky za prácu mimo bežných pracovných hodín.
4. Pomoc firemného právnika: Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali právnu radu, môžete sa spoľahnúť na pomoc nášho firemného právnika.
5. Ponúkame vám zamestnanecké zľavy na väčšinu tovaru, ktorý je k dispozícii v našej predajni. Môžete si užiť výhodné ceny a získať si obľúbené produkty ešte lacnejšie!
6. ️Nadpriemerné stravné lístky: Ponúkame vám stravné lístky s nadpriemernou hodnotou 7,80 €. Navyše sú 100% hradené zamestnávateľom, čo je výborný benefit pre váš osobný rozpočet.

Tieto výhody a benefity sú len niektoré z toho, čo môžeme ponúknuť našim zamestnancom. Veríme, že týmto spôsobom vytvárame príjemné pracovné prostredie a zaručujeme, že sa u nás cítite podporovaný/á a oceňovaný/á.

Zašlite e-mailom životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Odpovieme iba vybraným uchádzačom a pozveme ich na osobný pohovor.
Pre urýchlenie komunikácie prosím nezabudnite poslať telefónne číslo na Váš mobilný telefón, spolu s dobou kedy Vás môžeme kontaktovať.

Uchádzač zaslaním žiadosti zároveň súhlasí s použitím svojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov a dáva súhlas na ich uchovanie počas doby výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého, dôsledného, efektívneho a flexibilného zamestnanca, ktorý bude mať záujem vykonávať zadané úlohy podľa pokynov a v požadovanej kvalite.

Očakávame všetkých, ktorí majú chuť učiť sa nové veci, sú zodpovední, majú dobrú náladu a príjemné vystupovanie a záujem o dlhodobú spoluprácu.

Základné znalosti cudzích jazykov sú výhodou, ale nie podmienkou.

Prax v obchode, poprípade v manipulácii s hotovosťou a prácou na registračnej pokladni alebo pokladničným systémom je vítaná, ale taktiež nie je podmienkou.

Ak tieto predpoklady a zručnosti zodpovedajú vašim schopnostiam a hodnotám, radi Vás privítame v našom tíme a budeme sa tešiť na Vás prínos do našej spoločnosti!

Naša spoločnosť HANDYMAN s.r.o.na trhu pôsobí už 21 rokov a zaoberá sa prevádzkovaním predajní s domácou a zahraničnou tlačou, tabakovými výrobkami a darčekovým sortimentom. Na území Slovenskej republiky prevádzkujeme veľkoplošné predajne pod značkou PRESSPOINT.
Okrem prevádzkovaní predajní PRESSPOINT spoločnosť patrí medzi najväčších distribútorov fajčiarskych pomôcok v rámci Slovenska.
Sme najväčším dovozcom tabakov do vodných fajok na Slovensko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Radka Jarošová, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4809335  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac