Skladník-vodič/fakturant gastro obalov pre reštaurácie

Pressburg papier,s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Jún
Mzdové podmienky (brutto)
990 - 1 500 EUR/mesiacPrémie z obratov a mesačné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník v sklade, vodič dodávky, zástupca vedúceho skladu, denné rozvozy obalového materiálu pre bratislavské reštaurácie. Prijímanie objednávok, výdaj a fakturovanie tovaru.

Nenamáhavá práca v malom kolektíve za dobré čisté peniaze. Prémie z obratov a mesačné príplatky.

2 výberové kolá - od 27.05-31.05.20, kontakt e-mailom, životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť bratislavských ulíc, výborná znalosť programu Excel.

Veľkoobchod s gastro obalovým materiálom na jedno použitie, z plastov a papiera. (plastové misky poháre príbory atď., pre reštaurácie)
ID: 3710880  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac