Regionální manažer pro Maďarsko

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ve spolupráci s námi budete mít tyto hlavní zodpovědnosti:

  • supervize prodejního týmu, trénink, koučink (včetně nastavování a dosahování prodejních cílů) osobně v kamenných prodejnách
  • reportování výsledků
  • výběr personálu a dohled nad jeho zaškolením
  • dobrá orientace na trhu ložnic, obeznámený s konkurencí, schopný identifikovat příležitosti a realizovat akční plány
  • úzká spolupráce s top managementem pro vývoj a realizaci strategií byznysového růstu na místním trhu
  • zajištění dodržování směrnic a postupů společnosti spolu s udržováním příjemné atmosféry profesionálů

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

  • zázemí stabilní evropské společnosti
  • trénink a vzdělávání v oblasti produktů pro kvalitní spánek
  • profesionální rozvoj i kariérní růst
  • práce na plný úvazek, možnost spolupráce na živnost
  • zaměstnanecké slevy na zboží
  • osobní auto, notebook, telefon

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozice regionálního manažera je ideální pro člověka, který má:

  • orientace na výsledky s pozorností k detailům potřebných pro management prodejců
  • skvělá komunikace a multi-tasking
  • ochota cestovat a učit se, co třeba, aby se stal profesionálem ve svém oboru

Naše požadavky:

  • Prokazatelné skvělé výsledky v obchodu
  • Prokazatelné zkušenosti s úspěšným vedením týmů
  • Skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti
  • proaktivita, vytrvalost a výdrž
  • dobrá znalost angličtiny; maďarština rodilý mluvčí
  • uživatelská úroveň MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point, TEAMS)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4835333  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac