Obchodný poradca pre spoločnosť PreSpánok v Martine

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Martin
1 100 - 1 500 EUR/mesiacNástupná garantovaná mzda 1100 eur + variabilná zložka zahŕňajúca bonusy za skvelé predajné výsledky či individuálne schopnosti uchádzača.Priemerný plat na ponúkanej pracovnej pozícii sa u nás pohybuje v sume 1500 eur a samozrejme každým rokom rastie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu, kde budete meniť životy ľudí k lepšiemu?
Chcete pracovať v krásnom a čistom prostredí, kde dokáže firma oceniť vaše individuálne schopnosti a navyše vám poskytne silnú ekonomickú stabilitu?
Chcete prácu, kde je postarané konečne aj o váš komfort a sebarozvoj a vždy dostávate priestor rásť?

V tom prípade spĺňate prvý predpoklad pre pozíciu Spánkového špecialistu, ktorým sa u nás rozhodne stanete!
Sme dynamická, rýchlo rastúca a expandujúca nadnárodná spoločnosť,ktorá je jednoznačným lídrom na trhu práve vďaka tomu, že je plná pozitívne mysliacich , priateľských ľudí,ktorí sú korunou krásy každej kamennej predajne PreSpánok.

ČO VÁM PONÚKAME A PREČO VIEME BYŤ PRE VÁS ATRAKTÍVNYM ZAMESTNÁVATEĽOM

- Garantovanú fixnú zložku + skladbu mesačných bonusov za predajné výsledky či váš individuálny prínos pre firmu ( priem. plat 1500 eur brutto )
- Gastro karta s príspevkom na stravovanie,príplatky za víkendy a sviatky,či pravidelný príspevok na oblečenie sú samozrejmosťou
- Interné firemné motivačné súťaže o ceny rozneho charakteru
- Atraktívne zamestnanecké zľavy na kompletný sortiment
- Pre šikovných a ambicióznych raketový kariérny rast z dovodu neustálej expanzie a teda i vytvárania nových pracovných ponúk v rámci firmy
- Prácu v dynamickej spoločnosti, ktorá nielen klientom poskytuje produkty, na ktoré budete hrdí, ale bezplatne svojich klientov vzdeláva v oblasti skvalitnenia zdravých spacích návykov
- Bezkonkurenčný systém školení a rozvojových aktivít, ktoré z vás urobia skutočného Spánkového odborníka, ale i znalca zdravého životného štýlu
- Inšpiratívny a priateľský kolektív,ktorý vás vždy podrží
- Nadriadených, ktorí nie sú šéfmi a generálmi, ale praktickými trénermi, mentormi a koučmi, ktorí vás prevedú každou prekážkou a sú vám k dispozícii vždy, keď to potrebujete
- Z vášho obchodného potenciálu vás naučíme objaviť a vyťažiť maximum
- Mnoho teambuildingových aktivit a prostredie, kde vás baví pracovať
- Pracovný čas systémom "krátky - dlhý týždeň" a teda polovica mesiaca voľná

Ak sme vás zaujali a chcete o charaktere pracovnej pozície vedieť viac, určite si pozrite videá s našimi obchodníkmi: https://www.youtube.com/watch?v=YGOXOFZmI2U

Pre ešte viac informácií predtým,ako sa rozhodnete zaslať nám životopis, navštívte náš KARIÉRNY WEB: https://kariera.prespanok.sk

Všetky ostatné informácie nielen o ponúkanej pracovnej pozícii, ale aj o našej spoločnosti,vám radi poskytneme na osobnom výberovom konaní, na ktoré vás pozveme telefonicky po prehodnotení vášho životopisu či motivačního listu.

Nebojte sa zaslať nám ho aj v prípade, ak nie je plný skúseností z obchodu, pretože ak radi pracujete s ľuďmi a cítite v sebe obchodný talent a komunikačné zručnosti, všetko ostatné vás dokážeme naučiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKÉ PREDPOKLADY BY STE MALI SPĹŇAŤ, ABY NAŠA SPOLUPRÁCA VIEDLA K VZÁJOMNEJ SPOKONOSTI?

- Nadštandardná starostlivosť o zákazníka je vám blízka a sami ste spokojní až vtedy, keď viete, že ste vyriešili všetky jeho predstavy
- Je pre vás prirodzené overiť si spokojnost zákazníka i po predaji a poskytovať pomoc a poradenstvo podľa jeho potrieb
- Komunikácia nielen so zákazníkom, ale i s inými oddeleniami firmy vám neprekáža, naopak, vítate ju a ste tímový hráč
- Radi sa vzdelávate a rozvíjate v oblasti, v ktorej pracujete,pretože neradi stagnujete
- Sledovanie nových trendov a monitoring konkurencie vnímate ako samozrejmosť preto,aby ste boli vždy o krok vpred
- Stereotyp v práci vás obťažuje a očakávate príležitosť ukázať svoj obchodný talent
- „Neviem, Nemôžem, Nedá sa“....nepatria do vášho slovníka a hľadanie riešení je vašou silnou stránkou

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4774098  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac