Poradíme Vám?

Operátor/ka call centra

PreSpánok s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 16, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
730 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou Vašej práce bude starostlivosť o už existujúcich zákazníkov. Informovanie našich klientov o aktuálnych kampaniach a zľavách. Odborné poradenstvo v oblasti zdravého spánku a predaj produktov, zameraných na potreby našich klientov.

Čo ponúkame:

- prácu v príjemnom kolektíve
- prácu s existujúcou databázou plnou spokojných klientov
- prácu s istotou budúcnosti
- pracovnú dobu od 8:30 do 15:30 (prípadne aj kratšiu podľa dohody)
- fixný plat + odmeňovací motivačný systém
- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu zdravého spánku od roku 1991. Na našich predajniach nenájdete predavačov, ale poradcov, ktorí dokážu nájsť ideálne riešenie pre každého zákazníka. Našim klientom pomáhame zlepšiť ich spánok a vďaka tomu zlepšujeme kvalitu ich života. Riadime sa poslaním šíriť myšlienku zdravého spánku.

Sieť špecializovaných predajní PreSpanok je rozšírená po celej Českej republike, Slovensku, Poľsku a Maďarsku stále sa rozrastá. Našim cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitný, pohodlný a zdravý spánok vďaka produktom renomovaných českých a svetových značiek a vďaka starostlivosti našich odborných poradcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4191358  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac