Obchodný poradca pre spoločnosť PreSpánok v Trenčíne

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
730 - 1 500 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: Priemerná základná zložka mzdy je 750€ (v závislosti od odpracovaných hodín) + variabilná provízna zložka pohybujúca sa obvykle v rozmedzí 300-1200€ bez stropu. Ako obchodná firma sme zameraní na motivačný provízny odmeňovací systém, preto považujte hornú hranicu provízie za orientačnú. Oceníme schopnosti každého z Vás individuálne. Počas zaškolovania v prvých troch mesiacoch ponúkame garantovanú mzdu vo výške 920€. Zaujímavými benefitmi pre Vás sú aj pravidelné súťaže o hodnotné ceny či teambuildingové aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu, kde budete meniť životy ľudí k lepšiemu?
Chcete pracovať v nádhernej predajni a zarábať nadštandardné peniaze?
Chcete byť súčasťou projektu, ktorý je už teraz úspešný, ale tá najväčšia budúcnosť a expanzia ho iba čaká?
Odpovedali ste 3x áno? POTOM ČÍTAJTE ĎALEJ!

Do nášho tímu na predajni v Trenčíne hľadáme nového člena/členku. Mal by byť pozitívny, mať tímového ducha a nebáť sa obchodu! Pracujeme v tíme 3-4 ľudí na predajni a sme partička, ktorá sa teší možno práve na Vás, ďalšieho člena nášho tímu.

Asi Vás zaujíma, ako to na našej predajni chodí?...

Zákazníci k nám do obchodu chodia s rôznymi prianiami a požiadavkami. Niekedy sa budú pýtať na matrace alebo postele, inokedy ich bude zaujímať vankúš alebo prikrývka.

Je nám jasné, že nie ste odborníci v oblasti zdravého spánku. A preto si Vás vo všetkom kvalitne preškolíme.

Naši obchodní poradcovia sa na predajni starajú úplne o všetko. Predovšetkým sa starajú o zákazníkov. Hľadajú pre nich vhodné riešenia, zoznamujú sa a nadväzujú príjemné vzťahy, ktoré udržiavajú. Zároveň sa venujú objednávkam a cenovým ponukám. Starajú sa tiež o vzhľad a poriadok na predajni.

Naším cílem je spokojený zákazník, kterému pomůžeme vyřešit všechny jeho požadavky a představy.

• Atraktívne pracovné prostredie
• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti
• Nadštandardné platové ohodnotenie zložené z fixnej a variabilnej zložky
• Pravidelné mesačné súťaže a motivačné programy
• Vzdelávací program ku zvýšeniu odborných aj obchodných zručností
• Pravidelné firemné stretnutia
• Príspevok na oblečenie
• Profesný/osobný kouč
• Zľava na firemné výrobky/služby
• Manažérsky motivačný program
• Provízie z predaja
• Bonusy/prémie

Pre lepšiu predstavu si určite pozrite videá s našimi obchodníkmi: https://www.youtube.com/watch?v=YGOXOFZmI2U

Tak čo? Zaujali sme Vás?
Ďalšími informáciami Vás už nebudeme zaťažovať, ale radi Vám na všetko odpovieme na výberovom konaní. Pošlite nám Váš osobný životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Pre viac informácií navštívte náš úplne nový KARIÉRNY WEB: https://kariera.prespanok.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výborné komunikačné schopnosti
• Zodpovednosť za zverené ciele
• Znalosť predajných zručností výhodou
• Záujem učiť sa a vzdelávať sa
• Schopnosť aktívne počúvať
• Orientáciu na zákazníka

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3712696  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac