Regionálny manažér pre spoločnosť PreSpánok

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 250 - 3 250 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: Priemerná základná zložka mzdy je 1250€ (v závislosti od odpracovaných hodín) + variabilná provízna zložka pohybujúca sa obvykle v rozmedzí 350 - 2000€ bez stropu. Ako obchodná firma sme zameraní na motivačný provízny odmeňovací systém, preto považujte hornú hranicu provízie za orientačnú. Oceníme schopnosti každého z Vás individuálne. Počas zaškolovania v prvých troch mesiacoch ponúkame garantovanú mzdu vo výške 1 950€. Zaujímavými benefitmi pre Vás sú aj pravidelné súťaže o hodnotné ceny či teambuildingové aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu, kde budete meniť životy ľudí na lepšie?
Baví Vás viesť tím, motivovať ho k lepším výsledkom a dosahovať spolu s nami ambiciózne ciele?
Chcete sa pustiť do projektu, ktorý je už teraz úspešný, ale tá najväčšia budúcnsoť a expanzia ho iba čaká?

ODPOVEDALI STE 3x ÁNO? TAK ČÍTAJTE ĎALEJ!

Náplň práce:
• Zodpovednosť za zverené predajne, ich obrat a plnenie plánov
• Budovanie a motivácia tímu obchodníkov
• Školenia a rozvíjanie obchodných a produktových schopností tímu
• Neustály vývoj seba a svojich zamestnancov

• Provízie z obratov, bonusy za prémie za plnenie plánu
• Priestor pre rýchly kariérny rast - vzhľadom k rýchlej expanzií sa rýchlo zväčšuje aj počet pozícií, ktoré potrebujeme obsadiť
• Prepracovaný vzdelávací systém, ktorý Vám bude oporou
• Neustály feedback a rozvíjanie Vašich schopností
• Prácu, kde sa nebudete nudiť ani jeden deň
• Tím kolegov, na ktorých sa budete tešiť a na ktorých už nikdy nezabudnete
• Filozofiu, produkty, predajne a značky, na ktoré budete hrdí
• Plat podľa plnenia plánov a počtu zverených predajní
• Pravidelné firemné stretnutia
• Manažérsky motivačný program

Pre naše predajne PreSpánok v Košickom, Žilinskom, Banskobystrickom a Prešovskom kraji hľadáme REGIONÁLNEHO MANAŽÉRA, ktorý bude predovšetkým pozitívnym lídrom so skúsenosťami v retaili alebo obchode. Nehľadáme iba ľudí, ktorí sú dokonalými a hotovými manažérmi alebo profesionálmi v oblasti spánku - to všetko vás dokážeme naučiť. Hľadáme ľudí, ktorí sa nezastavia pred žiadnym cieľom, majú radi výzvy, chcú sa sami učiť a posúvať a bude ich baviť motivovať a rozvíjať svoj vlastný obchodný tím. Zháňame človeka, ktorý vie niesť zodpovednosť a zároveň ju delegovať ďalším. Budete pracovať s tými najlepšími spánkovými produktami na svete a budete meniť kvalitu života zákazníkov k lepšiemu - predaj pre vás ale nesmie byť iba teóriou, musíte sa vedieť sami postaviť do úlohy obchodníka a vedieť dokonale všetko, čo bude musoeť zvládať Váš tím.

Náš regionálny manažér pracuje z veľkej časti v teréne na predajniach a ide príkladom. Prvé 2 - 3 mesiace preto strávite na jednej z našich predajní, aby ste sa dokonale naučili všetky procesy, situácie a produkty a potom si prevezmete určený región, za ktorého obchodné výsledky budete zodpovedný.

Pozrite sa na to, čo o PreSpánku hovoria naši obchodníci:

Tak čo? Zaujali sme Vás? Radi Vám na všetko odpovieme na výberovom konaní. Zašlite nám Váš osobný životopis a motivačný list a my Vás budeme kontaktovať.

Pre viac informácií sa pozrite na náš firemný profil alebo navštívte náš Kariérny web:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme iniciatívneho, aktívneho a pozitívneho lídra. Nehľadáme človeka, ktorý bude sedieť na stoličke a rozdávať úlohy. Chceme človeka so zameraním na obchodné výsledky, ale zároveň aj na svoj tím.

Čo požadujeme:
• Pozitívnu energiu a elán
• Zodpovednosť za zverené ciele
• Pokoru, pracovitosť a flexibilitu
• Cieľavedomosť a ťah na bránku
• Skúsenosti s vedením obchodného tímu výhodou
• Skúsenosť s predajom koncovému zákazníkovi výhodou

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3708004  Dátum zverejnenia: 8.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac