Obchodník a poradca pre predajňu PreSpánok v Spišskej Novej Vsi

PreSpánok s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu, kde budete meniť životy ľudí k lepšiemu?
Chcete pracovať v nádhernej predajni a zarábať nadštandardné peniaze?
Chcete byť súčasťou projektu, ktorý je už teraz úspešný, ale tá najväčšia budúcnosť a expanzia ho iba čaká?
Odpovedali ste 3x áno? POTOM ČÍTAJTE ĎALEJ!

Sme partia priateľských ľudí z predajne v Prešove. Do nášho tímu na predajni hľadáme nového člena/členku. Mal by byť pozitívny, mať tímového ducha a nebáť sa obchodu! Pracujeme v tíme 3-4 ľudí na predajni a sme partička, ktorá sa teší možno práve na Vás, ďalšieho člena nášho tímu.

Asi Vás zaujíma, ako to na našej predajni chodí?...

Zákazníci k nám do obchodu chodia s rôznymi prianiami a požiadavkami. Niekedy sa budú pýtať na matrace alebo postele, inokedy ich bude zaujímať vankúš alebo prikrývka.

Je nám jasné, že nie ste odborníci v oblasti zdravého spánku. A preto si Vás vo všetkom kvalitne preškolíme.

Naši obchodní poradcovia sa na predajni starajú úplne o všetko. Predovšetkým sa starajú o zákazníkov. Hľadajú pre nich vhodné riešenia, zoznamujú sa a nadväzujú príjemné vzťahy, ktoré udržiavajú. Zároveň sa venujú objednávkam a cenovým ponukám. Starajú sa tiež o vzhľad a poriadok na predajni.

Naším cílem je spokojený zákazník, kterému pomůžeme vyřešit všechny jeho požadavky a představy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Priemerná základná zložka mzdy je 650€ (v závislosti od odpracovaných hodín) + variabilná provízna zložka pohybujúca sa obvykle v rozmedzí 300-1200€ bez stropu. Ako obchodná firma sme zameraní na motivačný provízny odmeňovací systém, preto považujte hornú hranicu provízie za orientačnú. Oceníme schopnosti každého z Vás individuálne. Počas zaškolovania v prvých troch mesiacoch ponúkame garantovanú mzdu vo výške 940€. Zaujímavými benefitmi pre Vás sú aj pravidelné súťaže o hodnotné ceny či teambuildingové aktivity.

• Atraktívne pracovné prostredie
• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti
• Nadštandardné platové ohodnotenie zložené z fixnej a variabilnej zložky
• Pravidelné mesačné súťaže a motivačné programy
• Vzdelávací program ku zvýšeniu odborných aj obchodných zručností
• Pravidelné firemné stretnutia
• Príspevok na oblečenie
• Profesný/osobný kouč
• Zľava na firemné výrobky/služby
• Manažérsky motivačný program
• Provízie z predaja
• Bonusy/prémie

Pre lepšiu predstavu si určite pozrite videá s našimi obchodníkmi: https://www.youtube.com/watch?v=YGOXOFZmI2U

Tak čo? Zaujali sme Vás?
Ďalšími informáciami Vás už nebudeme zaťažovať, ale radi Vám na všetko odpovieme na výberovom konaní. Pošlite nám Váš osobný životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Pre viac informácií navštívte náš úplne nový KARIÉRNY WEB: https://kariera.prespanok.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - základy

• Výborné komunikačné schopnosti
• Zodpovednosť za zverené ciele
• Znalosť predajných zručností výhodou
• Záujem učiť sa a vzdelávať sa
• Schopnosť aktívne počúvať
• Orientáciu na zákazníka

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu zdravého spánku od roku 1991. Na našich predajniach nenájdete predavačov, ale poradcov, ktorí dokážu nájsť ideálne riešenie pre každého zákazníka. Našim klientom pomáhame zlepšiť ich spánok a vďaka tomu zlepšujeme kvalitu ich života. Riadime sa poslaním šíriť myšlienku zdravého spánku.

Sieť špecializovaných predajní PreSpanok je rozšírená po celej Českej republike, Slovensku, Poľsku a Maďarsku stále sa rozrastá. Našim cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitný, pohodlný a zdravý spánok vďaka produktom renomovaných českých a svetových značiek a vďaka starostlivosti našich odborných poradcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PreSpanok s.r.o.
Nové záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Machalová
Tel.: 731532030
E-mail: poslať životopis
ID: 3638951   Dátum zverejnenia: 8.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná základná zložka mzdy je 650€ (v závislosti od odpracovaných hodín) + variabilná provízna zložka pohybujúca sa obvykle v rozmedzí 300-1200€ bez stropu. Ako obchodná firma sme zameraní na motivačný provízny odmeňovací systém, preto považujte hornú hranicu provízie za orientačnú. Oceníme schopnosti každého z Vás individuálne. Počas zaškolovania v prvých troch mesiacoch ponúkame garantovanú mzdu vo výške 940€. Zaujímavými benefitmi pre Vás sú aj pravidelné súťaže o hodnotné ceny či teambuildingové aktivity.