Area manažér a obchodník pre predajne PreSpánok v Prešove, Košiciach a Spišskej Novej Vsi

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Garantovaná fixná zložka v závislosti od počtu zverených predajni od 1370€. Ďalej bonusová zložka za plnenie obchodných plánov a fixná sadzba za najazdené kilometre.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Area Manažér budete mať zodpovednosť za obchodný výsledok a chod niekoľkých predajní PreSpanok. Budete súčasťou priateľského tímu obchodných manažérov, ktorí navzájom spolupracujú a vymieňajú si skúsenosti.

Možno si hovoríte, ako bude vyzerať Váš deň?
Nie je to kancelárska práca. Väčšinu času budete tráviť s obchodníkmi „v teréne“ čo v našom prípade znamená na predajniach.
Po tom, čo si v rámci zaškolenia s našou pomocou sami vypilujete obchodné zručnosti k dokonalosti, budete trénovať s obchodníkmi. Budete im dávať spätnú väzbu, počúvať ich predajné rozhovory, rozvíjať ich obchodné a produktové zručnosti. A samozrejme im musíte ísť príkladom a byť schopní skvele zobchodovať zákazníka.
Budete im oporou v ťažkých obchodných situáciách a motorom, ktorý ich bude hnať za dosiahnutím výsledku.

Tak čo? Zatiaľ sa Vám všetko páči? Tak si odpovedzte na nasledujúce otázky:
1. Chcete prácu, kde budete meniť životy ľudí k lepšiemu?
2. Chcete pracovať v teréne na nádherných predajniach a zarobiť si zaujímavé peniaze?
3. Chcete byť súčasťou projektu, ktorý je úspešný už teraz, ale tá najväčšia budúcnosť a expanzia ho ešte len čaká?
Ak ste si odpovedali 3x ÁNO, pokračujte v čítaní.

Náplň práce:
• Zodpovednosť za zverené predajne a ich obrat
• Plnenie plánu
• Budovanie a motivácia tímu obchodníkov
• Školenie
• Rozvoj seba aj svojich zamestnancov

• Benefity v podobe firemného telefónu a notebooku samozrejmosťou
• Provízie z obratov
• Bonusy a prémie
• Priestor pre rýchly kariérny rast
• Prepracovaný vzdelávací systém
• Ponúkame ťažkú a zaujímavú prácu
• Ponúkame tím kolegov, na ktorých sa budete tešiť a na ktorých nezabudnete

Tak čo? Zaujali sme Vás? Ďalšími informáciami Vás už zaťažovať nebudeme, ale radi Vám všetko zodpovieme na osobnom pohovore. Pošlite nám Váš osobný životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Pre viac informácií navštívte náš nový KARIÉRNY WEB: https://kariera.prespanok.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pre lepšiu predstavu sa určite pozrite na video, ako vyzerá deň nášho obchodného poradcu:

Aký by ste mali byť?
Hľadáme iniciatívneho, proaktívneho a pozitívneho lídra. Nehľadáme človeka, ktorý bude sedieť na stoličke a čakať na pokyny.
Chceme človeka so zameraním na obchodné výsledky, ale zároveň na svoj tím.
Predaj pre Vás nesmie byť len teória, musíte sa vedieť sami postaviť do úlohy obchodníka.

Čo požadujeme:
•Zodpovednosť
•Pozitívna energia
•Pracovitosť
•Flexibilita
•Skúsenosti s obchodom
•Manažérske schopnosti

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3618679  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Garantovaná fixná zložka v závislosti od počtu zverených predajni od 1370€. Ďalej bonusová zložka za plnenie obchodných plánov a fixná sadzba za najazdené kilometre.