Vodič spoločnosti PreSpánok s aktívnou maďarčinou

PreSpánok s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoz a montáž spacích systémov pre maďarský trh (predovšetkým v blízkosti Budapešti a okolí)
• Preprava tovaru a s tím spojený nájazd okolo 20 000 km/rok
• Komunikácia so zákazníkmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mesačného platu je 1000€. Zamestnanci majú možnosť získať mesačné príplatky.

• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Vzdelávací program pre zvýšenie odborných a obchodných vedomostí
• Práca s výrobkami, ktoré menia život ľudí k lepšiemu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

• Slovenský a maďarský jazyk min. na komunikačnej úrovni
• Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorý bývajú v blízkosti Avion Shopping Parku
• Časová flexibilita (nie je pevná pracovná doba), odolnosť voči stresu
• Zručnosť v manuálnych prácach
• Skúsenosti s rozvozom a s montážou nábytku sú vítané
• Predajné schopnosti
• Počítačová gramotnosť
• Vodičský preukaz skupiny B

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu zdravého spánku od roku 1991. Na našich predajniach nenájdete predavačov, ale poradcov, ktorí dokážu nájsť ideálne riešenie pre každého zákazníka. Našim klientom pomáhame zlepšiť ich spánok a vďaka tomu zlepšujeme kvalitu ich života. Riadime sa poslaním šíriť myšlienku zdravého spánku.

Sieť špecializovaných predajní PreSpanok je rozšírená po celej Českej republike, Slovensku, Poľsku a Maďarsku stále sa rozrastá. Našim cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitný, pohodlný a zdravý spánok vďaka produktom renomovaných českých a svetových značiek a vďaka starostlivosti našich odborných poradcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PreSpanok s.r.o.
Nové záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Machalová
Tel.: 731532030
E-mail: poslať životopis
ID: 3608490   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mesačného platu je 1000€. Zamestnanci majú možnosť získať mesačné príplatky.