Obchodník a poradca pre predajňu PreSpánok v Žiline

PreSpanok s. r. o.

Miesto práce
Žilina
3,60 €/hod brutto + variabilná provízna zložka bez stropu pohybujúca sa obvykle v rozmädzí 300 - 1000€. Ako obchodná spoločnosť sme orientovaní na zaujímavý provízny odmeňovací systém, ktorý ocení schopnosti každého obchodníka individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Jednanie so zákazníkom
• Zodpovednosť za prípravu cenových kalkulácií a zmlúv
• Poskytovanie poradenstva
• Popredajný servis

Chcete sa tešiť každý deň do práce?
Chcete prácu, kde budete meniť životy ľudí k lepšiemu?
Chcete pracovať v nádhernej predajni a dostávať nadštandardnú mzdu?
Odpovedali ste 3x áno? TAK ČÍTAJTE ĎALEJ!

• Extrémne motivačne nastavený provízny systém
• Možnosť neustálého rozvoja a zlepšovanie obchodných znalostí
• Práca, vďaka ktorej budete meniť životy ľudí k lepšiemu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

• Výborné komunikačné schopnosti
• Zodpovednosť za zverené úseky a ciele
• Znalosť trhu a oboru výhodou
• Kreatívne myslenie
• Schopnosť počúvať s porozumením
• Pre-zákaznícku orientáciu
• Schopnosť sebavzdelávania

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3466744  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,60 €/hod brutto + variabilná provízna zložka bez stropu pohybujúca sa obvykle v rozmädzí 300 - 1000€. Ako obchodná spoločnosť sme orientovaní na zaujímavý provízny odmeňovací systém, ktorý ocení schopnosti každého obchodníka individuálne