Právnik

Prešov Real s.r.o.

Miesto práce
Slovenská 40, Prešov
Termín nástupu
01.08.2023
932 EUR/mesiacVýsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovať právne poradenstvo jednotlivým úsekom spoločnosti a podporu zameranú predovšetkým na právo obchodnej spoločnosti,
• obchodné právo, občianske právo, záväzkové právo,
• viesť evidenciu príslušnej právnej dokumentácie,
• spisovať a podávať návrhy,
• pripravovať a pripomienkovať zmluvy,
• zastupovanie spoločnosti pred súdmi a ďalšími orgánmi verejnej a štátnej správy,
• komunikácia s klientami spoločnosti,
• plniť aktuálne úlohy na základe pokynov zamestnávateľa alebo vedúceho zamestnanca, ktoré súvisia s hlavnou činnosťou zamestnávateľa.

Informácie o výberovom konaní

1) Zoznam požadovaných dokladov:
• profesijný životopis v štruktúrovanej forme,
• úradne osvedčená fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní v zmysle bodu 1. Kvalifikačné predpoklady,
• čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
• čestné vyhlásenia o pravdivosti údajov uvádzaných v životopise,
• súhlas so spracovaním osobných údajov
2) Výberové konanie bude pozostávať z týchto častí:
A/ Písomná časť, ktorú tvorí:
- odborný písomný test zo znalostí Ústavy Slovenskej republiky a všeobecne záväzných právnych predpisov týkajúcich sa organizácie a činnosti spoločnosti PREŠOV REAL, s.r.o. a mesta Prešov.

B/ Ústna časť, ktorá pozostáva z:
- prezentácie uchádzača o svojej osobe, odbornej praxi
- odpovedí na otázky členov výberovej komisie

3)Žiadosť o účasť na výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi je potrebné podať v zalepenej obálke označenej heslom „VÝBEROVÉ KONANIE – právnik“ – NEOTVÁRAŤ, v lehote do 19.06.2023 poštou, osobne na adresu: PREŠOV REAL, s.r.o., Slovenská 40, 080 01 Prešov alebo elektronicky na email [email protected]
Na oneskorene podané žiadosti o účasť na výberovom konaní sa nebude prihliadať

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijnom odbore právo na právnickej fakulte, vítaná minimálne 1 ročná prax

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

právne oddelenie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iné požiadavky:
• bezúhonnosť,
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
• ovládanie práce s PC (Microsoft Office, Microsoft EXCEL)
• znalosť legislatívy: zákon o majetku obcí, Zákonník práce, Občiansky zákonník, Nariadenie č. 87/1995 Z.z., Obchodný zákonník, Exekučný poriadok, Zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, Zákon o nájme a podnájme nebytových priestorov, Zákon o verejnom obstarávaní, zákon o slobodnom prístupe k informáciám, zákon o cenách, Všeobecné záväzné nariadenie mesta Prešov 9/2011, Všeobecné záväzné nariadenie mesta Prešov 08/2023 a ďalšie,
• organizačné a komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, schopnosť pracovať v záťažových situáciách, časová flexibilita a orientácia na ciele,

Spoločnosť sa zaoberá správou bytových a nebytových priestorov mesta Prešov
ID: 4596822  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac