Samostatný servisný technik v oblasti IT - Dubnica nad Váhom

PRESMONT - CSS, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.06.2024
1 200 - 2 500 EUR/mesiacMzdové podmienky (brutto) Fix: 1200 - 1 400 EUR/mesiac + variabilná zložka (výkonnostný bonus, provízie z predaja) (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta) (Mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky a nieje z hora ohraničená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, konfigurácia a servis v oblasti IT (Počítače, notebooky, tlačiarne, výpočtová technika, štrukturovaná kabeláž,...)
- vzdialená a on-site technická podpora zákazníkov
- vykonávať a zabezpečovať servis a pravidelnú údržbu počítačovej siete, prenosných PC, pracovných staníc vrátane programového vybavenia, tlačiarní, inštalácie hardware a software,
- inštalácia ponúkaných produktov a služieb u zákazníka
- riešenie SW a HW problémov
- práca v teréne - výjazdy k zákazníkom po SR v rámci spádovej oblasti pobočky v Dubnici nad Váhom
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

- zaujímavá a perspektívna práca v atraktívnom odvetví
- práca v priateľskom kolektíve
- možnosti profesijného a odborného rozvoja - kurzy IT, školenia a pod.
- telefón aj na súkromné účely
- notebook aj na súkromné účely
- zľavy pri nákupe IT techniky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme 1 technika na pobočku v Dubnici nad Váhom.
Práca vyžaduje cestovanie k zákazníkom v spádovej oblasti pobočky, príp. po dohode zástup ďalšej pobočky.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na email [email protected] Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Windows 11 - Pokročilý
Windows 10 - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy
Konfigurácia siete - Mierne pokročilý
Správa sietí - Mierne pokročilý
IT bezpečnosť - Základy
IT skúsenosti - Základy
Interaktívna tabuľa - Základy
Zákaznícky servis - Základy
Tlačiarne - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná orientácia v IT, technická zručnosť, prozákaznícky prístup, samostatnosť,
- Základný prehľad v sieťovej infraštruktúre - štrukturovaná kabeláž
- Základy siete LAN/WAN
- Prax v odbore výhodou, odborná spôsobilosť elektrotechnika výhodou, aktívny vodič

Sme spoločnosť rozvíjajúca sa v oblasti IT. Poskytujeme kompletné IT riešenia na mieru, najmä IT Outsourcing - správu IT, predaj a prenájom hardvéru ako napr. tlačové riešenia, notebooky, počítače a pod.
Máme viac ako 240 zákazníkov po celom Slovensku , venujeme sa aj tlačovým a zálohovacím riešeniam na mieru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4816087  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac