Skladník

PREMIUM STEEL, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 280 EUR/mesiac• mesačna mzda vrátane dochádzkového bonusu a príspevku na dopravu • po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy • nástupný bonus 500 EUR po absolvovaní skúšobnej doby, po splnení vopred určených podmienok • dochádzkový bonus 50 EUR/mesačne • príspevok na dopravu 80 EUR/mesačne • bonus za odporúčanie nových kolegov • odmena pri významných životných jubileách • kvartálne bonusy - podľa výsledkov spoločnosti • platené nadčasy v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, kontrola, uskladnenie oceľového materiálu (tyče) pomocou skladovej manipulačnej techniky - žeriav, VZV, váha
- triedenie a označovanie materiálu
- delenie materiálu – pásovými pílami
- príprava a nakládka vozidiel na expedíciu
- práca na 1 zmenu, príp.2 zmeny (v prípade potreby)
! dočasne (do augusta 2024) výkon práce v Dubnici nad Váhom - čas na zaškolenie, kompenzácia dopravných nákladov

• stravné nad rámec zákona v hodnote 5,10 EUR
• školenia hradené spoločnosťou
• pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v podobnej pracovnej pozícii výhodou ( žeriavnik, viazač bremien, vodič VZV)
spoľahlivosť a manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
udržiavanie poriadku na pracovisku
tímová práca

Predaj, skladovanie a distribúcia tyčovej ocele

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4781342  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac