Čašník/servírka pre ForRest Glamping v krásnom prostredí Štiavnických vrchov

Premium Star Hotels, a.s.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 450 EUR/mesiacOd 1000 eur v čistom, zvýšenie platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pridajte sa k nám do ForRest Glamping a staňte sa súčasťou tímu, ktorý prináša nový koncept luxusných pobytov v prírode v stanových chatkách.

​Ponúkame výnimočnú príležitosť pre časnikov, ktorí sú nadšení a majú vášeň pre svoju prácu.​

Náplň práce:
- poskytuje servis hosťom v rámci stolovania
- odporúča jedlá a nápoje na základe jedálneho a nápojového lístka
- vystavuje účty zákazníkom
- pripravuje a debarasuje stoly v reštaurácii
- pripravuje studené a teplé nápoje
- dodržiava štandardy HACCP

- zabezpečujeme stravovanie,
- zabezpečujeme ubytovanie,
- poskytujeme kvalitný pracovný odev a pracovné pomôcky,
- môžete využiť pobytový voucher na hoteloch PSH,
- poskytujeme zľavový kupón na nákup oblečenia značky GAP a Under Armour,
- radi spolu trávime čas aj mimo práce – napr. na teambuildingoch,
- ak odporučíte kandidáta na voľnú pozíciu, získate odmenu 300 eur,
- poskytujeme vitamínový, Mikulášsky a vianočný balíček,
- keď budete mať narodeniny, pripravíme pre vás prekvapenie,
- pri životnej udalosti na vás nezabudneme, bude vás čakať príspevok 200 eur.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Premium Star Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore čašník/servírka je výhoda, ktorá môže byť nahradená praxou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš nový kolega alebo kolegyňa musí mať rád svoju prácu a chuť sa v nej zlepšovať.
Rodinná atmosféra v kolektíve mu vytvorí priestor pre pokojný profesionálny výkon.

Sme Premium Star Hotels (PSH), sieť hotelov na Slovensku a v Chorvátsku, kde je na prvom mieste zákazník. Naši hostia si k nám chodia oddýchnuť a my chceme, aby sa u nás cítili ako doma. Spoločne pre to robíme maximum – od riaditeľov/ky hotelov až po brigádnikov/čky. Lojalita a hodnoty pre nás nie sú len frázy, preto PSH v krízach posledných rokov neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca. Kolegom a kolegyniam poskytujeme priestor pre odborný aj osobnostný rozvoj a koľko si z neho zoberiete, záleží na vás.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Zumer
E-mail: poslať životopis
ID: 4821593  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac