Reagujte bez životopisu

Čašník/servírka v 4* Hoteli Salamandra

Premium Star Hotels, a.s.

Miesto práce
Salamandra Hotel****, Hodruša - Hámre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacPlus príplatky za víkendy a sviatky. Dohodnutá mzda bude závisieť od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je čas zahviezdiť. Zaiste máš potenciál, ktorý Ti umožníme naplno rozvíjať.
Nebudeš len zamestnanec, ale staneš sa súčasťou motivovaného a stabilného tímu, ktorý posúva hotelierstvo na vyššiu úroveň. A to v súlade s maximálnou kvalitou poskytovaných služieb a jedinečným prostredím s dôrazom na ekológiu.
Vieme totiž, že ak má žiariť celá obloha, záleží na každej hviezde.
Hotel je súčasťou siete PSH, ktorá z dôvodu pandémie neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca.

Zodpovedá za gurmánsky zážitok našich hostí.
- poskytuje servis hosťom v rámci stolovania
- odporúča jedlá a nápoje na základe jedálneho a nápojového lístka
- vystavuje účty zákazníkom
- pripravuje a debarasuje stoly v reštaurácii
- pripravuje studené a teplé nápoje
- dodržiava štandardy HACCP

- ponúkame možnosť kariérneho rozvoja a odborné školenia
- zabezpečené stravovanie
- kvalitný pracovný odev a pracovné pomôcky
- možnosť bezplatného ubytovania
- možnosť využitia vstupov do wellness a skipassov
- zľava na ubytovanie pre našich zamestnancov v rámci voľnej ubytovacej kapacity v sieti našich hotelov s možnosťou zamestnaneckých cien stravy v našich prevádzkach počas Vašej dovolenky

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Premium Star Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore čašník/servírka je výhoda, ktorá môže byť nahradená praxou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš nový kolega alebo kolegyňa musí mať rád svoju prácu a chuť sa v nej zlepšovať. Výrazne mu pomôže znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (AJ/NJ).
Rodinná atmosféra v kolektíve mu vytvorí priestor pre pokojný profesionálny výkon.

Sme Premium Star Hotels (PSH), sieť hotelov na Slovensku a v Chorvátsku, kde je na prvom mieste zákazník. Naši hostia si k nám chodia oddýchnuť a my chceme, aby sa u nás cítili ako doma. Spoločne pre to robíme maximum – od riaditeľov/ky hotelov až po brigádnikov/čky. Lojalita a hodnoty pre nás nie sú len frázy, preto PSH v krízach posledných rokov neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca. Kolegom a kolegyniam poskytujeme priestor pre odborný aj osobnostný rozvoj a koľko si z neho zoberiete, záleží na vás.
ID: 4260770  Dátum zverejnenia: 19.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac