Back Office manažér pre neživotné poistenie

PREMIUM Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Šoltésovej 14, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať činnosti súvisiace so správou zmlúv v neživotnom poistení
• vylepšovať procesy súvisiace so správou zmlúv v neživotnom poistení
• pripravovať zadania a požiadavky na zlepšenie procesov v IT systéme a aktívne spolupracovať s IT oddelením na úspešnom dotiahnutí požadovaných úloh
• vykonávať technické a netechnické zmeny v zmluvách
• zadávať vyúčtovania poistného do produkčného systému
• vykonávať doúčtovania poistného
• párovať prijaté platby s predpismi poistného, došetrovať nestálce
• zasielať klientom upomienky, intervencie a výzvy ohľadom dlžného poistného
• spracovávať nespotrebované poistné a preplatky poistného (výpočet a úhrada vratky klientovi)
• stornovať, ukončovať a predlžovať zmluvy
• viesť register zmlúv v súlade s registratúrnym poriadkom platným v spoločnosti
• komunikovať s klientmi a získateľmi v otázkach týkajúcich sa správy zmlúv
• participovať na firemných projektoch
• pripravovať IT zadania pre správu poistných zmlúv.
• Podpora finančnému oddeleniu, komunikácia s VGD avos
• Poskytovanie základných informácii volajúcim
• Updating Share point (DMS spolupráca pri zavedení „less paper office“)
• Spracovávanie Spolupoistení + správa
• Spracovávanie Zaistenia + správa v spolupráci s underwritingom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

PREMIUM Insurance Company Limited je nezávislá, slovenská poisťovacia spoločnosť založená 18.11.2015 na Gibraltári. Dňa 21.03.2019 v súvislosti s Brexit-om preložila svoje sídlo do Maltskej republiky.

Na slovenskom trhu pôsobila spoločnosť PREMIUM od 1.1.2017 prostredníctvom svojej pobočky PREMIUM Insurance Company Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu, ako aj priamo na základe práva slobodného poskytovania služieb (FOS-Freedom of services).

Od júla roku 2022, zmenila pobočka názov na PREMIUM Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.
Poisťovňa ponúka širokú ponuku produktov neživotného poistenia a orientuje sa najmä na poistenie majetku , zodpovednosti za škodu firiem a podnikateľov či poisteniu bytových domov.

V prípade záujmu, e-mailový kontakt: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3265490  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500