Brigádnik na bazén/wellness

PREMIUM FIT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie starostlivosti o klientov wellness centra.
Zabezpečovať starostlivosť wellness centra, ktorého súčasťou je plavecký bazén 25 m, odpočívareň, suchá sauna, parná sauna, ochladzovacia sprcha, terasa, jacuzzi.
Zabezpečenie služieb plavčíka v celom jeho rozsahu.

príjemné prostredie,
zamestnanecké výhody (služby fitness a vstup do bazéna zadarmo),
značkové pracovné oblečenie,
možnosť pracovať v najväčšej a stále rozrastajúcej sa sieti fitnescentier na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Platný preukaz vodnej záchrannej služby, stupeň: bronz výhodou.

sme prevádzkovateľom najväčšej siete fitnescentier Golem Club na Slovensku. Na trhu pôsobí viac ako 15 rokov a svoje služby poskytuje už v 11 prevádzkach v Bratislave a v prevádzkach v Žiline, Poprade, Martine a Košiciach. Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4596124  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.