Marketing Manager

PREMIUM FIT, s.r.o. / Fitness Club - Golem /

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000,00 Eur + provízie do výšky 1500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitorovanie trhu a činnosti konkurencie
- navrhovanie, koordinovanie, realizovanie a vyhodnocovanie marketingových
kampaní, akcí
- vyberanie vhodných komunikačných kanálov pre jednotlivé marketingové aktivity
- rozvíjanie a zefektívňovanie marketingových aktivít
- podieľanie sa na uvádzaní nových produktov na trh
- komunikovanie s dodávateľmi služieb, reklamnými agentúrami, vyjednávanie
obchodných podmienok
- podieľanie sa na vytváraní marketingového plánu a rozpočtu
- pripravovanie a aktualizovanie firemných prezentácií
- aktualizovanie obsahu internetových stránok spoločnosti

- Bezplatné využívanie služieb GOLEM
- Mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- organizačná schopnosť
- tvorivosť
- samostatnosť
- komunikačné, prezentačné schopnosti
- vzťah k športu/fitness, reprezentatívny vzhľad, príjemné vystupovanie

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť PREMIUM FIT, s.r.o., ktorá je prevádzkovateľom najväčšej siete fitnescentier Golem Club na Slovensku. Na trhu pôsobí viac ako 15 rokov a svoje služby poskytuje už v 6 prevádzkach v Bratislave a v prevádzkach v Žiline, Poprade a Košiciach. Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PREMIUM FIT, s.r.o
Einsteinova 18
851 01 Bratislava
ID: 3489226   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000,00 Eur + provízie do výšky 1500 Eur