Sales representative - Bratislava

Premiot Group, a.s.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 - 2 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

EXPANDUJEME NA SLOVENSKO!

NAŠE SPOLEČNOST EUROPA INVESTMENT PROPERTY SE ROZŠIŘUJE DO DALŠÍ ZEMĚ - SLOVENSKA!

POJĎTE K NÁM A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NĚČEHO VELKOLEPÉHO!

Máš obchod v krvi? Jsi obchodníkem tělem i duší?

V případě, že jsi si na výše zmíněnou otázku odpověděl/a ANO - hledáme přesně TEBE!

Jste obchodník, který se chce ve své kariéře posouvat a neustále na sobě pracovat? Chcete zprostředkovávat opravdu prestižní služby klientům? Rád/a komunikujete s lidmi po telefonu, ale nechcete sedět v klasickém Call centru?

V případě, že jste si na výše zmíněné otázky odpověděl/a Ano - hledáme přesně VÁS!

Do společnosti Europa Investment Property a.s., patřící do rostoucí mezinárodní skupiny Premiot Group, a.s., hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Sales Representative pro lokalitu Bratislava.

Zabýváme se developmentem v Česku, Slovensku, Maďarsku, Velké Británii. Věnujeme se rekonstrukci rezidenčních, komerčních a historických objektů. Pomáháme lidem lépe bydlet, žít a cestovat, prostřednictvím bytů, apartmánů a hotelů, které stavíme. Spravujeme investice do reálných, hmatatelných hodnot.

Nejsme investiční zprostředkovatelé ani finanční poradci, jedná se přímo o práci pro Developera s obratem 3 mld. Kč.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT:

• Poznáš nový svět, svět investic,
• budeš kontaktovat potenciální i stávající klienty,
• budeš se účastnit a podílet se na každodenních meetinzích,
• budeš se účastnit obchodních jednání v rámci Slovenska,
• budeš spolupracovat se zkušenějšími členy týmu,
• zapojíš se do školícího systému,
• budeš se zdokonalovat ve svých znalostech a dovednostech.

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY:

• Minimálně SŠ vzdělání,
• reprezentativní vystupování,
• pozitivní a zodpovědný přístup k práci, pečlivost,
• odolnost vůči stresu,
• ochotu vzdělávat se a rozvíjet dovednosti z oblasti prodeje,
• časová flexibilita,
• selský rozum.

VÝHODOU BUDE, POKUD JSTE:

• Pozitivně naladěná osoba,
• komunikativní,
• jak týmový tak i samostatný hráč.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT:

• Práce na pracovní poměr,
• motivační ohodnocení 1.300 – 2.700 euro (fixní plat + finanční bonusy, co nemají strop + firemní benefity),
• firemní telefon a notebook,
• firemní vůz v případě potřeby,
• hodinová pauza na oběd,
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days,
• zaškolení a osobní přístup,
• prostor pro osobní a profesní rozvoj, pravidelné vzdělávání,
• možnost kariérního růstu v rámci společnosti,
• práci v týmu mladých, přátelských lidí,
• práci v luxusním pracovním prostředí v Bratislavě - centrum.

Nástup ihned.

Vhodné pro absolventy.

Bližší informace na tel. č.: +420 778 500 353 a na webu www.europaproperty.sk

VÍTE O NĚKOM, KDO BY MĚL O POZICI ZÁJEM? NAPIŠTE NÁM!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4017583  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc