Back Office Administrator Trenčín

Preminox s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01/11/2022
1 200 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda od 1200 EUR + zvýšenie 200 EUR po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Logistika:
- organizovanie prepráv import/export
- spolupráca s externými špedičnými spoločnosťami
- komunikácia s dodávateľmi ohľadne odosielaného tovaru
Back Office Administrator:
- vedenie administratívy skladu (príjemky, packing listy)
- evidencia dokumentácie
- príprava podkladov pre externú účtovníčku
Customer Care:
- aktívne hľadanie nových zákazníkov
- starostlivosť o zákazníkov, aktívne udržiavanie kontaktu a spolupráce
- informovanie zákazníka o jeho objednávke (dátum dodania, vystavenie sprievodných dokumentov (dodací list a pod.))
- prezentovanie spoločnosti

- zázemie stabilnej Britskej spoločnosti, ktorá pôsobí po celom svete
- práca pre dynamickú otvorenú spoločnosť s možnosťou sebarealizácie
- horizontálna organizačná štruktúra – všetci sme jeden team
- vysoký potenciál karierného aj osobného rastu
- práca zameraná na viacero smerov, možnosť sa veľa naučiť, žiadny stereotyp
- stravné lístky preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona (98% hradí zamestnávateľ)

Po starostlivom posúdení životopisov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy
Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, dobré prezentačné zručnosti
- samostatnosť , flexibilita, serióznosť, výkonnosť, zodpovednosť
- komunikatívna angličtina
- logické myslenie

Anglický distribútor nerezovej ocele s viac ako 20 ročnou tradíciou. Výrobky spoločnosti Preminox sú distribuované do mnohých popredných spoločností z automobilového, teplárenskeho, ale aj zdravotníckeho, alebo zbrojárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3603219  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac