Obchodný zástupca DE/AT/CH

Preminox s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda od 1300 EUR + zvýšenie 200 EUR po skúšobnej dobe + mesačné bonusy - 1% z predaja (obratu/vyfakturovanej sumy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne hľadanie nových zákazníkov
- manažovanie procesu premeny prospektu na zákazníka
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívne udržiavanie kontaktu a spolupráce
- zodpovednosť predaja za regióny Nemecka, Rakúska, (Švajčiarska), s čím je spojené cestovanie do týchto krajín
- prezentovanie spoločnosti na stretnutiach

- zázemie stabilnej Britskej spoločnosti, ktorá pôsobí po celom svete
- práca pre dynamickú otvorenú spoločnosť s možnosťou sebarealizácie
- horizontálna organizačná štruktúra – všetci sme jeden team
- vysoký potenciál karierného aj osobného rastu
- firemné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, laptop
- stravné lístky preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona

Po starostlivom posúdení životopisov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamická osobnosť
- komunikatívnosť, dobré prezentačné zručnosti
- samostatnosť a orientácia na cieľ
- flexibilita, serióznosť, výkonnosť, zodpovednosť
- komunikatívna angličtina a nemčina
- taliančina je výhodou
- skúsenosť s predajom je výhodou, avšak nie nutnosťou

Anglický distribútor nerezovej ocele s viac ako 20 ročnou tradíciou. Výrobky spoločnosti Preminox sú distribuované do mnohých popredných spoločností z automobilového, teplárenskeho, ale aj zdravotníckeho, alebo zbrojárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3495612  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac