1 200 - 1 500 EUR

Marketingový špecialista – Junior

Premier Sport Tour

Miesto práce
M. Schneidera-Trnavského 4, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ marketing alebo si práve ukončil štúdium a hľadáš nové výzvy? Chceš získať nové skúsenosti v marketingu a naštartovať svoju kariéru naplno? Ak áno čítaj ďalej.

Do tímu hľadáme mladého marketéra juniora pre rôzne marketingové úlohy. Všetko Ťa naučíme, dôležité je chcieť.
Náplň práce:
Správa E-shopu
-vybavovanie objednávok
-správa suvenírov
-fakturácia
Offline reklama
-spolupráca s CEWE
-hľadanie vhodných akcií pre hostesky
-účasť na promo akciách
Správa webu
-Word Press
Iné Marketingové úlohy
-marketingový support počas zájazdov (zber fotiek, správa whats-up skupín..)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 - 1500 eur (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).

Firemný počítač a telefón aj na súkromné účely
Návšteva TOP futbalových zápasov
Príležitostne práca z domu
Nový kolega získa v rámci firemných benefitov možnosť precestovať mnoho destinácií v zahraničí, dosiahnuť nadštandardné príjmy a v rámci spoločnosti kariérne rásť.

V prípade záujmu prosím pošlite Vaše CV spolu s motivačným listom na: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
WordPress - základy

Počet rokov praxe

2

Výborné prezentačné schopnosti
Ochota učiť sa
Marketingové nástroje výhodou
Zmysel pre detail

Cestovná kancelária organizujúca zájazdy na športové podujatia, predovšetkým futbalové zápasy. Pre športových fanúšikov zabezpečujeme kompletný servis s letenkami, hotelom, poistením, vstupenkami a sprievodcom. Okrem futbalu cestujeme na všetky významné športové podujatia: tenis, hokej, F1, olympiády, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Premier Sport Tour s.r.o.
M. Schneidera Trnavského 4/B
84101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Jányová
Tel.: 0903 369 286
E-mail: poslať životopis
ID: 3759207   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1500 eur (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).