Asistentka vedenia spoločnosti/Junior Sales Representative

Premier Sport Tour

Miesto práce
M. Schneidera-Trnavského 4, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
1200 (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví Ťa sedieť v kancelárii a pozerať hodiny do počítača? Máš chuť naučiť sa niečo nové a získať možnosť jednať s našimi firemnými klientmi?
Si mladá odhodlaná a nevieš čo s prebytočnou energiou?
Hľadáme práve Teba.

Do nášho tímu hľadáme šikovnú mladú asistentku s chuťou učiť sa novým veciam, entuziazmom, milým vystupovaním a proklientským prístupom.

Čo budeš robiť?
Servis pre Top klientov
Asistovať vedeniu spoločnosti (práca s Excelom, Wordom, CRM systémom)
Zastupovať spoločnosť na obchodných stretnutiach (Všetko Ťa naučíme, budeš nás predsa prezentovať)
Pomáhať s predajom na slovenskom trhu (Budeš mať možnosť učiť sa od nášho Top predajcu)
Asistovať pri príprave zájazdov
Spracovávať podklady podľa potreby
Office Management
Správa a evidencia kancelárskych potrieb
Zaisťovanie agendy pre firemné akcie
Organizácia školení, team buildingov, promo aktivít

Ponúkame nové skúsenosti, priateľský kolektív a nekonečné diskusie o futbale alebo
inom športe.
S nami môžeš spoznať nové krajiny, ochutnať zaujímavé jedlá či spoznať nové vône
Tiež môžeš zažiť naživo futbalové zápasy Tvojich snov a vidieť svoj obľúbený tím priamo zo
štadióna
Ponúkame možnosť rásť spolu s firmou a dávame priestor novým nápadom
Ďalej ponúkame:
Firemný počítač a telefón aj na súkromné účely
Flexibilnú pracovnú dobu
Príležitostne prácu z domu
Možnosť získať odmeny
Nový kolega získa v rámci firemných benefitov možnosť precestovať mnoho destinácií v zahraničí, dosiahnuť nadštandardné príjmy a v rámci spoločnosti kariérne rásť.
K dispozícii budeš mať firemný automobil

Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Manažment, Šport

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v cestovnej kancelárii výhodou
Spisovná angličtina, iný jazyk výhodou
Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Prozákaznícky prístup
Nadšenie z futbalu
Iniciatívnosť
Skúsenosti v cestovnom ruchu, predaji alebo marketingu výhodou
Praktické myslenie

15 rokov zážitkov, ktoré prežívame spoločne dodnes.

FutbalTour je cestovná kancelária s dlhoročnou tradíciou, organizujúca zájazdy na športové podujatia, predovšetkým futbalové zápasy pre klientelu z celého sveta, ktorá túži zaziť niečo neopakovateľného bez akejkoľvek námahy.

Sme špecialisti na športové zájazdy a lídri v prinášaní radostí a emócii na štadiónoch. Máme vášeň pre šport, cestovanie a nadšeného zákazníka. Do práce dávame srdce, plníme ľudom sny a sme hrdí na to čo robíme.

Pre športových fanúšikov zabezpečujeme kompletný servis s letenkami, hotelom, poistením, vstupenkami a delegátom pre bezproblémové a jednoduché cestovanie kamkoľvek na svete.

Okrem futbalu cestujeme na všetky významné športové podujatia ako sú hokej, F1, tenis, olympiády či iné veľké udalosti športu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3426778  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).