Asistent Manažéra Logistiky

Premier Sport Tour

Miesto práce
M. Schneidera-Trnavského 4, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Staň sa súčasťou mladého priateľského tímu kde sa nikdy nebudeš nudiť!
• Hľadáme mladého ambiciózneho kolegu so záujmom rozvíjať svoj potenciál v
najväčšej športovej cestovnej kancelárii na Slovensku.
• Ponúkame nové skúsenosti, priateľský kolektív a nekonečné diskusie o športe.

Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, transferov, vstupeniek a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou zájazdov
Sledovanie plnenia zmluvných podmienok s dodávateľmi
Zodpovednosť za vybavenie objednávok, komunikácia s dodávateľmi
Zodpovednosť za kontrolu platnosti rezervácií (hotelov a leteniek)
Asistencia pri príprave zájazdov
Príprava podkladov pre obchodné a organizačné účely
Monitorovanie spokojnosti kľúčových zákazníkov so službami spoločnosti
Aktualizácia údajov na internetovej stránke
Spracovávanie podkladov podľa potreby

Firemný počítač a telefón aj na súkromné účely
Návšteva športových podujatí
Flexibilná pracovná doba
Nový kolega získa v rámci firemných benefitov možnosť precestovať mnoho destinácií v zahraničí, dosiahnuť nadštandardné príjmy a v rámci spoločnosti kariérne rásť.

Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Manažment, Šport

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v cestovnej kancelárii minimálne 1-2 roky PODMIENKOU!
Spisovná angličtina, iný jazyk výhodou
Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Prozákaznícky prístup
Nadšenie z futbalu
Iniciatívnosť
Skúsenosti v cestovnom ruchu, predaji alebo marketingu výhodou
Skúsenosti na pozícii nákupca výhodou
Praktické myslenie
Znalosť iných jazykov výhodou
Príležitostne práca cez víkend

Cestovná kancelária organizujúca zájazdy na športové podujatia, predovšetkým futbalové zápasy. Pre športových fanúšikov zabezpečujeme kompletný servis s letenkami, hotelom, poistením, vstupenkami a sprievodcom. Okrem futbalu cestujeme na všetky významné športové podujatia: tenis, hokej, F1, olympiády, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Premier Sport Tour s.r.o.
M. Schneidera Trnavského 4/B
84101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Jányová
Tel.: 0903 369 286
E-mail: poslať životopis
ID: 3419308   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).