Predajca Zájazdov pre rumunský trh (RO-C1) /Travel Tour Seller for Romanian Market- FutbalTour

Premier Sport Tour

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1340 EUR + provízie z predaja (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Staň sa súčasťou mladého priateľského tímu kde sa nikdy nebudeš
nudiť!
• Hľadáme mladého ambiciózneho kolegu so záujmom rozvíjať svoj
potenciál v najväčšej športovej cestovnej kancelárii na Slovensku.
• Ponúkame nové skúsenosti, priateľský kolektív a nekonečné diskusie o
futbale alebo inom športe.
• S nami môžeš zažiť naživo zápasy Tvojich snov a vidieť svoj obľúbený
tím priamo zo štadióna
• Ponúkame možnosť rásť spolu s firmou a dávame priestor novým
nápadom

Hľadáme futbalového nadšenca a vášnivého cestovateľa pre ktorého nič nieje prekážkou
Rád komunikuješ s ľuďmi? Rád sa bavíš o futbale alebo iných športoch?
Miluješ plánovanie zahraničných ciest? V tom prípade čítaj ďalej.

Čo budeš robiť?
Pripravovať ponuky zájazdov na futbalové zápasy
Komunikovať so zákazníkmi
Pripravovať a organizovať zájazdy
Spravovať futbalové blogy
Robiť online marketing
Podieľať sa na vytváraní nových nezabudnuteľných zájazdov
Naučíme Ťa spravovať náš Web a posielať Newslettre
Tiež administrovať sociálne siete
Budeš aj faktúrovať - vystavovať faktúry klientom, sledovať a kontrolovať splatnosti

Firemný počítač a telefón aj na súkromné účely
Návšteva TOP futbalových zápasov
Flexibilná pracovná doba
Príležitostne práca z domu
Možnosť získať provízie z predaja
Nový kolega získa v rámci firemných benefitov možnosť precestovať mnoho destinácií v zahraničí, dosiahnuť nadštandardné príjmy a v rámci spoločnosti kariérne rásť.

Informácie o výberovom konaní

Info for foreign candidates:
If you dont speak Slovak, please, do not hesitate to contact me directly, I will send Romanian translation with job description.
In that case please use the following email: [email protected]
Thank you, Zuzana Janyova

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Manažment, Šport

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Prozákaznícky prístup
Nadšenie z futbalu
Iniciatívnosť
Skúsenosti v cestovnom ruchu, predaji alebo marketingu výhodou.
Znalosti a skúsenosť v oblasti (online) marketingu výhodou
Znalosť a skúsenosť s administráciou webovej stránky, prípadne e-shopu výhodou
Znalosť a skúsenosť s copywritingom (tvorbou a písaním reklamných a marketingových textov) výhodou
Praktické myslenie

Cestovná kancelária organizujúca zájazdy na športové podujatia, predovšetkým futbalové zápasy. Pre športových fanúšikov zabezpečujeme kompletný servis s letenkami, hotelom, poistením, vstupenkami a sprievodcom. Okrem futbalu cestujeme na všetky významné športové podujatia: tenis, hokej, F1, olympiády, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Premier Sport Tour s.r.o.
M. Schneidera Trnavského 4/B
84101 Bratislava
ID: 3388721   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1340 EUR + provízie z predaja (Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača (vzdelanie, jazykové znalosti, osobnostné predpoklady a zručnosti, prax)).