Projektový manažér

Premier Consulting EU, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr po ukončení výberového konania
1 200 - 3 600 EUR/mesiacPriemerná mzdová úroveň 2.500 EUR formou fakturácie (základ + výkonnostná odmena) sa dosahuje v horizonte cca. 2 rokov postupne po získavaní potrebnej praxe a zručností. Základ 1.200 EUR je garantovaný odo dňa nástupu. Horná hranica odmeny nie je určená, v prípade skúsených projektových manažérov dosahuje priemernú mesačnú úroveň približne 3.600 EUR (formou fakturácie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Pomáhame firmám financovať inovatívne investície, ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už viac ako 1750 investičných projektov.

Projektový manažér (PM) je dynamická pracovná pozícia, vhodná pre šikovného človeka so zmyslom pre zodpovednosť a chuťou profesne rásť.

PM je zodpovedný za prípravu projektov pre našich zákazníkov a to od vytvorenia celkovej koncepcie projektu v spolupráci s klientom cez vypracovanie podnikateľského plánu, finančného plánu a ostatných súčastí projektu až po manažment verejného obstarávania.

Práca vyžaduje prítomnosť v hlavnej kancelárii firmy a aktívnu komunikáciu s celým tímom v Komárne.

Projektovému manažérovi bude poskytnuté individuálne školenie a kompletné know-how nášho úspešného tímu.

PM má k dispozícii kompletné zázemie firmy a vlastného asistenta.

Ideálny kandidát má veľmi dobrý všeobecný prehľad, dobre sa orientuje v ekonomických témach a má aspoň základný prehľad o účtovníctve. PM na dennej báze pri svojej práci využíva najmä Microsoft Excel, Microsoft Word, Outlook a internet.

Projektový manažér vynikajúco ovláda slovenský jazyk - slovom aj písmom, a dokáže čítať odborný text s porozumením. Ovládanie iného cudzieho jazyka je len výhodou, nie podmienkou!

Pozícia vyžaduje občasné cestovanie.

Skúsenosti s eurofondami a procesom verejného obstarávania sú výhodou, nie však podmienkou.

- zázemie stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu 19 rokov
- priateľské pracovné prostredie a vynikajúci kolektív
- atraktívne teambuildingy spojené s voľnočasovými aktivitami
- príjemné a moderné kancelárske priestory
- najmodernejšie technické vybavenie kancelárie
- bezproblémové bezplatné parkovanie
- neustále rozširovanie všeobecného prehľadu, znalostí a zručností v rôznych - hospodárskych a spoločenských oblastiach
- celoživotné vzdelávanie
- príležitosť pre absolventov uplatniť sa v prvom zamestnaní ale aj rozšírenie horizontov pre skúsených profesionálov
- flexibilná možnosť čerpania dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte výlučne elektronicky (e-mailom).
K svojmu životopisu pripojte aj motivačný list - radi by sme Vás spoznali, pochváľte sa svojimi úspechmi a prezraďte nám, prečo by ste sa chceli stať členom práve nášho úspešného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový manažment, ekonomika, právo, technické smery s ekonomickým zameraním

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita, orientácia na dosahovanie cieľov
- záujem odborne rásť , ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Už 20 rokov pomáhame firmám financovať inovatívne investície ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už viac ako 2000 investičných projektov.
ID: 4516427  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac