Projektový manažér

Premier Consulting EU, s.r.o.

Hlavná kancelária spoločnosti v Komárne., okres Komárno, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec/apríl 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premier Consulting je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou na trhu v oblasti prípravy projektov financovaných zo štrukturálnych fondov Európskych spoločenstiev.

Projektový manažér je dynamická pracovná pozícia, ktorá kombinuje manažérske zručnosti s vysoko odbornou prácou a zodpovednosťou. PM je zodpovedný za prípravu projektov pre našich klientov a to od vytvorenia celkovej koncepcie projektu v spolupráci s klientom cez vypracovanie podnikateľského plánu, finančného plánu a ostatných súčastí projektu, manažment verejného obstarávania až po poradenstvo pri vyúčtovaní úspešného projektu a vyplatení finančnej pomoci klientovi.
Po absolvovaní podrobného školiaceho procesu bude mať PM k dispozícii know-how nášho úspešného tímu, kompletné zázemie vrátane vlastného asistenta(ov).

Ideálny kandidát má veľmi dobrý všeobecný prehľad, dobre sa orientuje v ekonomických témach a má základný prehľad o účtovníctve. Kandidát musí byť komunikatívny, zodpovedný, musí vedieť samostatne pracovať a schopný znášať záťaž.

Skúsenosti s eurofondami sú výhodou, nie však podmienkou.

na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte mailom spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné s ekonomickým prehľadom, poľnohospodárstvo s dobrým ekonomickým prehľadom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme pracovnú prax tri roky. Skúsenosti s eurofondami nie sú podmienkou.

Osobnostné predpoklady:
- dôslednosť, zodpovednosť, pracovitosť

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Už 20 rokov pomáhame firmám financovať inovatívne investície ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už viac ako 2000 investičných projektov.
ID: 2928544  Dátum zverejnenia: 10.2.2017