Telefonický operátor/operátorka kontaktného centra

Premedix

Premedix Clinic, Medená, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
400 EUR/mesiacPonúkame 400 EUR v hrubom pri polovičnom uväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme telefonického operátora/operátorku kontaktného centra.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude prvou kontaktnou osobou našich klientov.

Hlavnou náplňou práce bude prijímať telefonické hovory a vybavovať požiadavky našich klientov a vykonávať s tým súvisiace administratívne práce.

Po úspešnom zaškolení radi ponúkneme možnosť pracovať z domova.
Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti.
Práca v inovatívnom zdravotníckom zariadení s víziou poskytovať zdravotnú starostlivoť založenú na princípoch precíznej medicíny.
Práca v mladom a motivovanom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Práca s kalendárom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
spoľahlivosť
precíznosť
digitálna gramotnosť
organizovanosť
samostatnosť
proaktívny prístup k práci
príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Premedix Clinic jedna z prvých kliník precíznej medicíny v EÚ s unikátnym programom personalizovanej zdravotnej starostlivosti založenej na genomike a digitálnej medicíne. Program je výsledkom vlastného výskumu sesterskej organizácie – Premedix Academy. V Premedix Academy sme súčasťou viacerých výskumných projektov a iniciujeme aj vlastné štúdie. Okrem toho organizujeme rôzne vzdelávacie podujatia ako pre študentov, tak aj pre lekárov z praxe.

Našim cieľom je implementovať precíznu medicínu do klinickej praxe a poskytovať tak prvotriednu zdravotnú starostlivosť. Aby sme naplnili tento cieľ, zriaďujeme sieť medicínskych expertov a kliník s vlastným výskumným programom a systémom vzdelávania.

• Viac informácií o výskumných projektoch:

• Viac informácií o klinike:
ID: 4323267  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac