Zdravotná sestra v poliklinike precíznej medicíny Premedix Clinic

Premedix

Miesto práce
Premedix Clinic, Jelšová, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 550 EUR/mesiac100,-€ mzdy tvorí mesačná odmena, od prvého mesiaca. Finálna výška mzdy sa odvíja od dosiahnutého vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Premedix Clinic, Bratislava poskytujeme nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, vrátane ambulantnej zdravotnej starostlivosti vo viacerých odborných špecializáciách. Viac o našej poliklinike môžete nájsť tu:

• poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti v ambulancii v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami
• starostlivosť o pacienta, odbery biologického materiálu, meranie telesných funkcií, podávanie infúzií, ergometrie
• vedenie ošetrovateľskej dokumentácie a dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov,
• práca s informačným systémom PLK

Administratíva a chod ambulancií (objednávanie pacientov, vykazovanie zdravotných výkonov, telefonická a emailová komunikácia a pod.) nespadá do hlavnej náplne práce zdravotnej sestry.

• dynamická práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• moderné pracovné prostredie
• jednozmenná pracovná doba
• mladý a príjemný kolektív
• neustály priestor pre vlastný odborný a osobnostný rozvoj
• starostlivosť o Vaše zdravie a zdravie Vašich najbližších
• nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálka a pod.)
• firemné akcie

Vhodných kandidátov pozveme na základe životopisu na úvodné online alebo osobné stretnutie.
Ďakujeme za Váš záujem a prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft 365 - Základy

Počet rokov praxe

2

• spoľahlivosť a zodpovednosť
• empatia a komunikatívnosť vo vzťahu k pacientom aj kolegom
• proaktívny prístup k práci a vlastnému profesionálnemu rozvoju
• profesionálna diskrétnosť
• počítačová gramotnosť

Premedix Clinic jedna z prvých kliník precíznej medicíny v EÚ s unikátnym programom personalizovanej zdravotnej starostlivosti založenej na genomike a digitálnej medicíne. Program je výsledkom vlastného výskumu sesterskej organizácie – Premedix Academy. V Premedix Academy sme súčasťou viacerých výskumných projektov a iniciujeme aj vlastné štúdie. Okrem toho organizujeme rôzne vzdelávacie podujatia ako pre študentov, tak aj pre lekárov z praxe.

Našim cieľom je implementovať precíznu medicínu do klinickej praxe a poskytovať tak prvotriednu zdravotnú starostlivosť. Aby sme naplnili tento cieľ, zriaďujeme sieť medicínskych expertov a kliník s vlastným výskumným programom a systémom vzdelávania.

• Viac informácií o výskumných projektoch:

• Viac informácií o klinike:
ID: 4047440  Dátum zverejnenia: 23.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac