Skúsený obchodník - meracia a regulačná technika - zarob viac ako 2000 Eur!

PREMATLAK, a.s.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 750 EUR/mesiacZákladná zložka mzda od 1500 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov (môže byť aj viac) + odmeny za plnenie obchodného plánu 3% z dosiahnutých tržieb a ďalších ukazovateľov nad rámec obchodného plánu. Šikovný obchodník si tak môže zarobiť viac ako 2000 Eur!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej menšej výrobno-obchodnej spoločnosti hľadáme samostatného obchodníka s anglickým jazykom a technickým zmýšľaním, ktorý posilní náš obchodný úsek.

Vašou náplňou práce bude:
-aktívne vyhľadávanie a budovanie nových obchodných kontaktov
-starostlivosť o existujúcich klientov a plnenie plánu predaja
-organizácia obchodných stretnutí
-návrh zákazníckych riešení na mieru, technické poradenstvo pre zákazníkov
-dojednanie cien, spracovanie cenových ponúk a objednávok
-analýza trhu a konkurencie
-pravidelný reporting
-práca vyžaduje pravidelné cestovanie 2-3 dni v týždni - auto zabezpečíme

Ponúkame:
- zaškolenie do know-how našej výroby a produktového portfólia - počas skúšobnej doby fin. ohodnotenie 1500 Eur/brutto
-motivačné ohodnotenie 3% z dosiahnutých tržieb nad rámec obchodného plánu a ďalších ukazovateľov - priemerne si tak môžete zarobiť cca 2000 Eur brutto a viac!
-možnosť aktívnej sebarealizácie
-dynamické pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti na trhu
-množstvo školení a vzdelávacích príležitostí
-príspevok do 3. piliera
-práca vyžaduje pravidelné cestovanie - budete mať k dispozícii firemné AUTO

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom na adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme za Váš záujem.
Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania spracované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Viac na https://www.prematlak.sk/media/zasady-na-web-PREMATLAK.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- samostatná komunikácia so zákazníkmi
- spoľahlivosť, serióznosť, zodpovedný prístup k práci
- profesionálne vystupovanie
-schopnosť technického zmýšľania a odhadnúť potreby zákazníka vzhľadom k výrobnému portfóliu spoločnosti
- uprednostňujeme kandidátov z výrobno-obchodnej spoločnosti strojárskeho zamerania

Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4110007  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac