CNC operátor

PREMATLAK, a.s.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
ihneď
660 - 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 660,-- € + mesačné bonusy až do výšky 340,-- € = spolu nástupná mzda až do výšky 1 000,-- € v závislosti od skúsenosti a zručnosti zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC strojov,
- kontrola vyrobených dielov,
- prenastavenie výrobného zariadenia,
- práca s výkresovou dokumentáciou,
- výmena náradia a prevádzkových prostriedkov,
- spracovávaný materiál predovšetkým z nehrdzavejúcej ocele a mosadze do 2 kg,
- veľkosériová výroba,
- práca na 2 zmeny

Radi by ste pracovali v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:
- stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti,
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu,
- práca v mladom kolektíve s motivujúcim platovým ohodnotením,
- príspevok na stravovanie v našej jedálni,
- príspevok na dochádzanie nad 20 km,
- spoločenské podujatia,
- odmeny pri životných jubileách,
- príspevok do III. piliera,
- odmeňovanie nad rámec zákona.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti v Častkovciach (pri Novom Meste nad Váhom). Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.prematlak.sk/media/zasady-na-web-PREMATLAK.pdf.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- systematický prístup k práci
- precíznosť, zodpovednosť
- skúsenosť s CNC strojmi výhodou
- čítanie výkresovej dokumentácie
- ochota pracovať na 2 zmeny

Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3854826  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 660 EUR/mesiac