Manipulačný robotník

PREMATLAK, a.s.

Miesto práce
Častkovce
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 - 5,05 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s bremenami
- práca na jednoduchých strojoch, napr. píla

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve,
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu,
- perspektívna práca s motivujúcim platovým ohodnotením,
- odmeny pri životných jubileách,
- príspevok do III. Piliera,
- príspevok za dochádzku nad 20 km ,
- možnosť stravovania v priestoroch spoločnosti.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti v Častkovciach (pri Novom Meste nad Váhom). Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.prematlak.sk/media/zasady-na-web-PREMATLAK.pdf.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- dobrá fyzická kondícia – manipulácia s bremenami,
- flexibilita na pracovisku (práca na jednoduchých strojoch, napr. píla),
- schopnosť rozlišovania materiálov (železné / neželezné kovy, nerez).

Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3757948  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.