Elektrikár/údržbár - práca v 1-zmennej prevádzke s možnosťou nastaviť si začiatok a koniec pracovnej zmeny!

PREMATLAK, a.s.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
dohodou
Nástupná mzda 960 Eur/brutto mesačne (z toho základná zložka mzdy 696 Eur/brutto + prémie) + polročné a ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzky a údržby výrobného zariadenia,
- montáž a inštalácie elektrických rozvodov,
- dokumentovanie a vyhodnocovanie údržby,
- riešenie okamžitých technických výpadkov a porúch,
- pravidelná údržba výrobnej technológie a elektrických zariadení,
- diagnostikovanie porúch,
- všeobecná údržba budov.

- práca v jednozmennej prevádzke našej malej výrobnej spoločnosti - možnosť nastaviť si začiatok a koniec pracovnej doby,
- príjemný kolektív,
- stravovanie v novej závodnej jedálni,
- príspevok do 3. piliera,
- zaujímavý sociálny program,
- zamestnanecké akcie (vianočné posedenie, Športový deň)
- príplatok za dochádzku nad 20 km

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti v Častkovciach (pri Novom Meste nad Váhom). Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.prematlak.sk/media/zasady-na-web-PREMATLAK.pdf.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektrotechnik, technik

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 22 vyhl. č. 508/2009 Z.z.,
- znalosti v oblasti elektrotechniky,
- schopnosť samostatne riešiť problémy,
- schopnosť pracovať v tíme,
- prax na podobnej pozícii

Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2975529  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda 960 Eur/brutto mesačne (z toho základná zložka mzdy 696 Eur/brutto + prémie) + polročné a ročné odmeny