Можливість для людей з України

Operátor výroby vo výrobe betónovej dlažby s VZV, nástupná mzda 1250 eur brutto za mesiac

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 020 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 900 eur, 200 eur variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne, 30 eur mesačne dochádzkový bonus, 120 eur mesačne príplatok za sťažený výkon. Variabilná zložka mzdy môže byť aj vyššia, v závislosti od výkonu. Po skončení skúšobnej doby navýšenie základnej zložky mzdy minimálne o 100 eur, každoročná garantovaná úprava mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* každodenná obsluha výrobného zariadenia, ktoré vyrába prefabrikované výrobky
* schopnosť nastavovať základné parametre výroby
* vykonávanie aktívnej výstupnej kontroly finálnych výrobkov
* pravidelná každodenná starostlivosť o čistotu zariadení
* pravidelná starostlivosť o čistotu pracoviska
* práca na vysokozdvižnom vozíku
* aktívna účasť na opravách a údržbe zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby
* práca v 1-zmennej prevádzke

* perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania a možnosť odborného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
* pravidelné školenia a tréningy
* príspevok na stravovanie nad rámec zákona, zabezpečenie pitného režimu
* príspevok na dôchodkové poistenie (III. pilier) vo výške 420 eur ročne nad rámec zákona

* dochádzkový bonus vo výške 30 eur mesačne a 140 eur ročne

* deň dovolenky navyše pred dovŕšením 33 rokov

* odmena za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 500 eur
* finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, sociálna výpomoc v čase núdze
* príspevok na voľnočasové aktivíty (MultiSport karta za výhodných podmienok)
* finančný príspevok na zdravú výživu a pri splnení firemných cieľov vo výške 125 eur

* narodeninový a vianočný darček
* kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
* dni voľna naviac pri špeciálnych životných situáciách (svadba, narodenie dieťaťa, ....)

V prípade Vášho záujmu o toto voľné pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu na nižšie uvedený link. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* 1 - 2 roky praxe vo výrobe - veľká výhoda
* prax vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na betonárke - veľká výhoda
* prax vo vedení VZV, alebo platný preukaz na W1 - výhoda
* ochota pracovať v prípade potreby nadčas
* dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami
* ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, vibrácie ...
* seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
* zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita
* ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Dzugasová
Tel.: +421910559202
E-mail: poslať životopis
ID: 4775781  Dátum zverejnenia: 30.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac