Finančný kontrolór/ka pre oblasť obchodu/analytik

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac* nástupný plat 1400 eur/mesiac brutto v závislosti od seniority uchádzača/ky + 15% ročná variabilná zložka, po skončení skúšobnej doby navýšenie základnej mzdy, každoročná úprava mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybraný uchádzač bude mať na starosti kontroling, zameraný na predajný proces:
* spracovanie pravidelných hlásení pre materskú spoločnosť
* spolupráca pri vypracovaní ročných, mesačných a týždenných plánov spoločnosti
* kontrola dodržiavania týchto plánov
* pravidelná kontrola a analýza ekonomických ukazovateľov spoločnosti
* vypracovanie rôznych prehľadov a analýz podľa požiadaviek materskej spoločnosti alebo požiadaviek vedenia spoločnosti

* možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
* príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
* možnosť jazykového vzdelávania
* finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
* kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
* perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania

V prípade Vášho záujmu o toto voľné pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu na nižšie uvedený link. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, najlepšie so zameraním na účtovníctvo a kontroling

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy

Počet rokov praxe

2

* prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky - podmienka
* samostatná komunikácia v AJ slovom i písmom - podmienka
* znalosť práce s Power BI – mierne pokročilý, znalosť ostatných reportovacích nástrojov je výhodou
* znalosť práce s databázami – mierne pokročilý
* spoľahlivosť
* presnosť
* silné analytické a logické myslenie
* znalosť predajných procesov
* schopnosť samostatne si zabezpečiť podklady k práci a proaktívny prístup k riešeniu pracovných povinností

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4054282  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac