Referent(ka) zákazníckeho servisu

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
950 EUR/mesiacZákladná mzda 950 eur/mesiac brutto + 15% ročná variabilná zložka. Každoročná úprava mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spracovanie zákazníckych objednávok v systéme NAVISION
* Starostlivosť o databázu objednávok, práca s registrovanými objednávkami
* Spolupráca s obchodným tímom pri tvorbe cenových ponúk
* Administratívne spracovanie cenových ponúk v systéme NAVISION
* Komunikácia so zákazníkmi ohľadom ceny tovaru, špecifikácie tovaru, jeho dostupnosti, možností dopravy a pod.

* možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
* príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
* možnosť jazykového vzdelávania
* finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
* kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
* perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania

V prípade Vášho záujmu o toto voľné pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu na nižšie uvedený link. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

* proaktívny prístup k riešeniu problémov
* schopnosť komunikácie a jednania s ľuďmi
* aktívna práca s PC
* spoľahlivosť a samostatnosť

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3651670  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac