Expedient Zákazníckeho centra

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur základná mzda + 15 % ročná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho zabehnutého tímu v Bratislave človeka, spoľahlivého a samostatného, ktorý má zmysel pre detail, trpezlivosť, vie zvládať stresové situácie a rád komunikuje s ľuďmi.
Náplňou práce bude:
- Príprava administratívnych dokladov (nákladné a dodacie listy) pri predaji, a iné administratívne činnosti súvisiace s expedíciou výrobkov
- Spracovávanie dát v systéme NAV
- Obsluha šoférov prepravných spoločností
- Zodpovednosť za správnosť vystavených dokladov
- Každodenná komunikácia so zákazníkmi ohľadom stavu objednávky a dostupnosti tovaru,
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy

#Práca v dynamickom prostredí v spoločnosti s 27 ročnou tradíciou, ktorá je najväčším výrobcom betónových výrobkov na Slovensku#Možnosť rozvoja a spolupráce v rámci skupiny CRH#Príspevok na stravovanie formou Ticket kariet v hodnote 4 eur#dôchodkové poistenie#finančná odmena pri pracovnom výročí#finančná odmena pri životnom jubileu#odmena pri odporučenie kolegu#extra príspevok na stravu v rámci projektu zdravá výživa #vzdelávanie#športový deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva

Proaktívny prístup k riešeniam problémov
Komunikácia a jednanie s ľuďmi
Práca s počítačom
Spoľahlivosť a samostatnosť
Dobrá nálada

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3447251  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur základná mzda + 15 % ročná variabilná zložka