Expedient Zákazníckeho centra

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
670 eur základná mzda + variabilná zložka + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Každodenná komunikácia so zákazníkmi ohľadom stavu objednávky a dostupnosti tovaru,
- Príprava administratívnych dokladov (nákladné a dodacie listy) pri predaji, a iné administratívne činnosti súvisiace s expedíciou výrobkov
- Spracovávanie dát v systéme NAV
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy
- Zodpovednosť za správnosť vystavených dokladov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva

Proaktívny prístup k riešeniam problémov
Komunikácia a jednanie s ľuďmi
Práca s počítačom
Spoľahlivosť a samostatnosť
Dobrá nálada

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stará Vajnorská 25
832 17 Bratislava
ID: 3447251   Dátum zverejnenia: 25.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   670 eur základná mzda + variabilná zložka + ďalšie príplatky