Vodič VZV výroba (s príspevkom na ubytovanie)

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 000 EUR/mesiac750 eur základná mzda + 20% eur variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky, po skúšobnej dobe je možnosť úprava platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou úspešného uchádzača bude:

- Expedícia tovaru po areáli výrobného závodu v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi platnými pre dané miesto
- Preberanie a odvážanie materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
- Realizácia menších opráv počas zmeny a realizácia práce počas veľkých opráv a pravidelnej údržby v rámci harmonogramu prác údržby.

• Možnosť poskytnutia príspevku na ubytovanie pre kandidátov, ktorí by sa presťahovali do Bratislavy
• Odborné zaučenie, vzdelávanie a podpora pri Vašom kariérnom rozvoji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojníctvo, stavebníctvo

- Preukaz na obsluhu VZV, W1,W2.
- Skúseností na podobnej pozícii výhodou.
- Hľadáme zodpovedných ľudí, orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú a včasnú prácu.
- Vyžadujeme schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a stále sa zlepšovať.
-Práca na zmeny.

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3370140  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 000 EUR/mesiac750 eur základná mzda + 20% eur variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky, po skúšobnej dobe je možnosť úprava platu