Reagujte bez životopisu

Betonár

PREFA invest, a.s.

Miesto práce
PREFA invest, a.s., Podhradská cesta, Sučany - juh
Termín nástupu
15.03.2024
5 EUR/hod.príplatky k základnej hodinovej mzde - 2,50 EUR/hod. variabilná zložka mzdy - 0,50 EUR/hod. dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha špecializovaných výrobných zariadení na výrobu betónových a železobetónových rúr, skruží, kónusov, šácht a výrobkov z tvrdeného polystyrénu
- betonárske práce pri výrobe stavebných dielcov

zaslať životopis na e-mailovú adresu [email protected] prípadne zavolať na telefónne číslo 0914358253

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť PREFA invest, a.s. je výrobcom železobetónových prefabrikátov, predpätých stropných panelov, betónovej dlažby, kanalizačného a šachtového programu a transport-betónu. PREFA invest, a.s. má vlastnú ťažbu kameniva pre výrobu betónov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4773274  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.